Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyot csalódtam benne. Mit...

Nagyot csalódtam benne. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom 1 hónapra külföldre utazik, munka ügyben. Nagyon nehezen fogadtam, de beletörődtem, hogy ez számára fontos előrelépési lehetőség. 2 éve vagyunk együtt, még soha nem töltöttünk ennyi időt külön egymástól.

A helyzet a következő, már lassan 1 hete érzem rajta, hogy valami megváltozott. Mintha nem is érdekelné, hogy itthon hagy egyedül, nem is érdekelnék a problémáim. Azt is mondta már várja az utazást "kell egy kis levegőváltozás"! Hétfőn utazik. De már most kijelentette, hogy holnap rengeteg dolga lesz nem lesz ideje arra, hogy elbúcsuzzon tőlem. Mégcsak nem is látom, mielött elmegy.

Egyszerűen sokkolt az egész. Kérdeztem, hogy ezt mégis mire véljem? Szakítani akar-e? Mert azt inkább mondja meg. Ne játszon velem. Azt válaszolta, nem akar szakítani.

De mégis érzem, hogy valami nem stimmel.

Én nem tudnék ugy elmenni, hogy el se köszönnék tőle. Sőt mindent háttérbe szorítanék csakhogy vele lehessek.

Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben? Hogy lehet ilyen?

Amióta ezt elmondta nem is hív. Most én hívjam fel, megint? Annyira bánt az egész. Csalódtam benne.


2011. okt. 8. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg furcsa vàltozàs. Akkor te se keresd. Hadd jàrja az utjàt, amig nem jön rà, hogy hiànyzol neki. Valóban szeret téged?
2011. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bennem is ez a kérdés merült fel. Hogy szeret-e egyáltalán!? Szerintem akit szeretünk, azzal ezt nem tudnánk megcsinálni!
2011. okt. 8. 20:27
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

semmiképpen ne hívd fel.szomorú hogy ilyen, és elhiszem hogy szarul vagy nagyon, de próbálj erős lenni.

most fog eldőlni tényleg szeret-e....

ne hívd ne "akaszkodj" rá, aztán vagy észreveszi magát, és rájön hogy hoppááá nem is érdekli hogy elmentem , és el sem köszöntem tőle??és kétségebesve hív majd, vagy 1 nap múlva vagy 1 hét múlva...

vagy....

nem keres vagy keres de marad ilyen fura, és akkor erős leszel és megmondod neki hogy ok többet ne hívj, többet érdemlek

a lényeg h ne lássa rajtad h ennyire szenvedsz....nem azért hogy erősnek lásson, hanem hogy ne higgye már azt h mindent szabad

2011. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy felhívd! Inkább várd meg amíg ő hív, ebből is megtudod mennyit jelentesz neki és ő is látja hogy nem vagy hajlandó ezek után koslatni utána! Ha meg b@szik felhívni akkor szakíts vele!
2011. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
En a helyedben hideg maradnék vele, akkor is ha visszajön. Ja és nehogy màr szomorkodjàl, menjél szórakozni, azért is.Nem kell be pasizni, mert még nem tudhatod, hogy miért ilyen.
2011. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

"munkaugyben utazik, egy honapra"!

Ha valoban szereted a parodat, akkor erezz egyutt vele! Nem egy hetkoznapi randira megy, es nem egy belfoldi utazasra keszul, tehat belsoleg is felkeszul erre, es aztan csomagolnia kell pl. Inkabb orulnod kellene vele egyutt, es nem uralkodni felette, mivel ez rosszul esik neki, es nehezen viseli, jelenleg ez a viselkedesed terhes a szamara. Ha vegett fog erni ez a kapcsolat, akkor az okot onmagadban keresd!

2011. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Érezzek együtt vele? Mellékesen közölte hogy elmegy egy hónapra. Kiborultam, de elfoadtam hogy ez számára fontos. Támogatom, kitartok mellette, rám mindig számíthat.

De engem mindig cserben hagy és arra, hogy annyi ideje nincs hogy elbúcsúzzon az állítólagos "szerelmétől" sztem nincs mentség.

És ha szakítás lenne a vége, nem magamba fogom keresni a hibát.

2011. okt. 8. 20:39
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

NE IS!

utolsó nem igazán értette meg a kérdésed...és a történetet....

én már írtam tehát nem írom le mégegyszer:)

kitartás és ne stresszelj rajta, jobb ha még most kiderül megéri-e vele lenned

2011. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Magadban IS kell keresni a hibát.

Mert az minden csak nem normális hogy te mindent megteszel ő meg nem. Ahogy az se hogy nem tisztel (de nem is szeret) téged, de te se nagyon magadat ha ezt hagytad neki.

2011. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Megértem, hogy nagyon rosszul esik és csalódott vagy, de próbáld meg egy kicsit az ő szemszögéből nézni: elutazik 1 hónapra munka-ügyben, ami lehet, hogy az egész későbbi jövőjét meghatározza. Az alapján, amit leírtál, ő várja ezt, készül rá lelkileg, mert fontos kitörési lehetőség, a legjobb formáját kell neki mutatnia, jól akar majd szerepelni.

Ha ő is belesüllyedne a rossz érzésekbe, akkor hogyan tudna ettől elvonatkoztatva jól teljesíteni?

Biztos, hogy hiányozni fogsz neki és szeret téged, de most másra koncentrál. Őt most ez az új lehetőség lázban tartja, nem a "visszahúzó erő" van a fókuszában.

Ha leeresztene és keseregne, nem keltene túl jó benyomást ott kint, gyerekesnek tűnne, hogy siránkozik koncentrálás helyett.


Nem akarlak megbántani, de nekem kicsit úgy tűnik, mintha behisztiztél volna, "betámadtad" őt, de ő most nem akar belemenni egy veszekedésbe, mert még nyomasztóbb lenne neki úgy elutazni, hogy romokban hagy itt téged. Ne akard elvenni a kedvét az egésztől, legyél inkább büszke rá!


Mindazonáltal megértelek, mert megélni nehéz az ilyesmit, de kívülről nézve magad ellen dolgozol, ha nagyon feszegeted a dolgokat.

2011. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!