Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvilágosítottak szexualitás...

Felvilágosítottak szexualitás terén a szüleid? Te fel fogod világosítani erről a gyerekeidet? Hogyan tennéd?

Figyelt kérdés

Engem nem, habár fiatal vagyok még a gyerekvállaláshoz, meg fiú is. De azért úgy érdekelne, hogy főleg anyukák hogyan tennék meg ezt akár fiú akár lánygyerekükkel...

Mert ez ugye egyeseknél teljesen tabu, de alapjában véve is kínos téma...


Köszi előre!


2011. jan. 23. 08:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Majd belátod, hogy az ember nem tudhat mindent erről 15 évesen. Ez van.


Az ember akkor igazán okos, amikor látja, mi mindent nem tud még... Akkor látja át igazán, amikor már kellő ismerettel rendelkezik ahhoz, hogy a még meg nem tanultakat is lássa... Ennyire nem érted?


Még mindig a 18 éves lány.

2011. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
sztem nem érti,de azt sem, hogy nem rossz indulatból írjuk 21/L
2011. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Szerintem se, és ez tényleg szomorú... Csak sajnálni tudom, hogy így gondolkodik, és remélem rájön mindenre, amire kell :)


A 18 éves lány, még mindig :D :)


OFF: 21/L... Örülök, hogy akadnak hasonló gondolkozású fiatalok, mint én :) Rám sokszor furán néznek ezek miatt, pedig én pont hogy normálisnak tartom magam..

2011. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

tudod nem tudom megszámolni mennyien támadtak meg a gondolkodásom meg az őszinte véleményem miatta, pedig úgy gondolom hogy vannak értékek amik fontosan, és vannak olyan dolgok amiket pl később tapasztalunk ismerünk meg, és hiába nyafognak, hogy nem számít a kor, igenis számít, pl 3 évesnek nem adsz kocsikulcsot hogy menjen el a sarki üzletbe

21/L

2011. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Őrizni kéne egyes értékeket. Ha nem is mindenkinek, több embernek, mint amennyi jelenleg foglalkozik ezzel tudatosan...


Nem kell begyepesedni, de én nem is érzem begyepesedettnek meg maradinak magam. Járok szórakozni, fiúztam 14-15 éves koromban is...De sok korombeli teljesen kifordul magából. Sok barátot vesztettem el emiatt... Isznak, szívnak, orrba szájba szexelnek, különösebb örömök nélkül... És engem néznek hülyének:S


(18/L)

2011. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nekem is volt "barátom" 15-17 évesen, bár 15 évesen a szájra puszinál nem volt több, és később sem volt sok minden, 19 évesen veszítettem el a vőlegényemmel, nem bántam meg a bulizást is ritkán csináltam kb 18 évesen kezdtem, a fősulin persze behoztam a lemaradást, de normális keretek között,rendesen megijedek azon ami most megy a tinik körében, sajnos egyátalán nem vezet sehova, és nagyon sok esetben a szülő hibás főleg(21/L)
2011. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Mcgalagony17 ***** válasza:

Engem a mai fiatalokhoz képest, viszonylag későn kezdett érdekelni ez a téma kb. 14-15 éves koromban, úgyhogy csak akkor mesélte el nekem anyám a tinédzserkori élményeit, amikor már aktívan akartam foglalkozni a nemi élettel. Korábban persze már általánosban is hallottam erről hülyülni a többieket, de már akkor is úgy gondoltam, hogy ez nem az a téma, ami vicc- számba menne, sőt egyáltalán nem is beszélni kell róla, hanem csinálni:D Persze ez nem azt jelenti, hogy nem fogom felvilágosítani a gyerekeimet, de tuti zavarban leszek közben:D


19/N

2013. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!