Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi "válóok" szexualitás terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi "válóok" szexualitás terén egy férfi számára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy meztelen férfit felfedezni az asszonya mellett a közös ágyukban.
2010. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
54%
Ha rádun,nem mutatsz neki újat! vagy egyszerüen unja a tested
2010. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:57


Bocs, de ha ezt így ennyivel elrendezted, és komolyan is gondoltad, akkor csaj annyit tudok mondani: igazi hülye.

Ez eléggé hárítva van, és megint csak az bizonyosodik be, h a nőknek sokkal többet kell tenni, és nyelni is.;)

Ja, és te kis lábad ujját se mozdíts, csak unj rá!

2010. szept. 14. 19:02
 4/35 anonim ***** válasza:
64%

"és megint csak az bizonyosodik be, h a nőknek sokkal többet kell tenni, és nyelni is.;)"


Fúh! Szegény nők, mennyit kell idegeskedniük azon, hogy vajhon sikerül-e a csúcsra juttatni a párjukat!! JAJJ SZEGÉNYEK!!!


Amúgy a nem egyező szexuális étvágy szerintem hosszabb távon lehet váló ok, de nem csak a pasi részéről.

2010. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos elutasítás, elhanyagoltság minden tekintetben, tehát nem csak a szexben, szerintem már komoly ok.
2010. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem pontosan erre értettem, kiforgattad a szavaimat. A lényege, h áltban a nő jobban tud küzdeni, jobban akar megfelelni, és társ lenni, mint amennyire azt áltban a férfiak(és ne gyere a h*lye k*rvákkal, mert van normális is). Mert ők: volt ez(ő), majd lesz másik alapon, minden energiabefektetés nélkül képesek csak úgy túllépni azon, akivel tulképp minden ok, csak már "unja a testét", vagy nem mutat újat. Mondván sebaj, van még annyi és olyan nő. Mindez oké lenne, ha nem etetné az illető a másikat, és gerinctelenkedne, de azért ezt valljuk be, nem így van. Lehet férfi részről is energiát, és munkát fektetni a kapcsolatokba, aszerint, h mit szeretne.
2010. szept. 14. 19:20
 7/35 anonim ***** válasza:
57%
A kérdés komoly de ha egy férfi amiatt válik el mert a nő nem akar ezt vagy azt meg tenni ,esetleg teltebb a kelleténél hát...
2010. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%
ÉN az 2. választ írtam! ÉN kérlek lány vagyok...és általában fiúkkal barátkozok és ezt tőlük hallodtam:)
2010. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Az komoly..Akkor tán vissza kellett volna kérdezni, h igen, és te mit teszel meg, vagy mire vagy olyan nagyra magaddal?

Ha fiúk már amúgy sem látnak FÉRFI mintát, és minden azt szolgálja, h egyre kényelmesebbek legyenek, akkor már legalább néha legyen vki, aki bekopog abba búra fejükbe, és igyekszik őket, a "normális" és racionális gondolkodás felé orientálni, és felhívnia figyelmet, h nem csak nekik áll a világ. ezt meg lehet tenni kulturált módon, és emiatt te nem leszel se több, se kevesebb. De, több, mert van benned tartás, és van véleményed.

2010. szept. 14. 19:56
 10/35 anonim ***** válasza:
46%

Összevissza beszélsz! Egy lánynak mit kell tennie h eljuttasson egy fiút a csúcsra? Széttennie a lábát! És egy fiúnak? ... Kinek is kell többet dolgoznia?

És tényleg annyira szörnyű dolog, hogy egy fiú esetleg ezen felül is kérne még valamit? Hát igen, ha csak ennyire képes a csaj én is ráunnék!!!

2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!