Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet baratsagbol igazi szerelem?

Lehet baratsagbol igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo fiu baratom, megbeszelunk sokmindent segitjuk egymast, nagyon jol elvagyunk egymassal. O szingli es en is, lehetseges hogy ez a baratsag szerelemme valtozzon?
2011. jan. 23. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindig így végződik a dolog. Vagyis úgy, hogy az egyik fél idővel (vagy lehet már a barátság előtt is már), de szerelmes lesz a másik félbe... Az, hogy a másik fél ezt viszonozza is viszont már nem feltétlen konstatálható.
2011. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen,mi 2 év baratság után jöttünk össze és már 2,5 éve együtt vagyunk.Sok boldogságot !
2011. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Remeljuk hogy szerelem lesz a vege! Koszonjuk, nektek is sok boldogsagot!
2011. jan. 23. 21:07
 4/13 anonim válasza:

mi 7 év után jöttünk össze, másfél éve tart a szerelem:)

remélem össze boronálódtok, de nekünk az elején bajok voltak, hisz mégis csak barátokból váltunk át szerelmessé, és a kapcsolatban egy teljesen új oldalát ismertük meg a másiknak

2011. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ha kölcsönös, akkor igen. De sokszor, amikor az egyik kezd többet érezni,a másik megriad, mert ő valóban barátságot akart csak. Pl. adott egy előnytelen külsejű, de aranyos srác. A lánynak tetszik, hogy figyel rá, segíti,tanácsot kérhet tőle. S mikor a fiú bevallja, hogy ő szerelmes, a lány messzire fut. Hány film szól erről.

De azért lehet barátságból szerelem, s szerelem is végződhet barátsággal. Vagy nem. Egyedi:)

2011. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha az egyik barát szerelmes lesz, akkor a másik fél éppenhogy megijedhet, és a másik érdekében meg is szakíthatja a barátságot. Én jártam már így. Bár megküzdöttem volna csendben az érzéssel, így viszont nemhogy szerelem nem lett belőle, még egy barátot is elveszítettem...
2011. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat mi lassan 7 eve ismerjuk egymast, de csak par eve lettunk baratok, de 2 eve vagyunk kozelebbi baratok, vagyis ugy ha erzi hogy valami gondom van nem hagyja magat ameddig nem szedi ki belolem, es segiteni probal mindenben. En is probalom ot tamogatni amikor gondjai vannak csak az a gond hogy o nem az a stilus aki elmondja masoknak a gondjait, altalaban magaba tart mindent, sajnos
2011. jan. 23. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Addig reménykedhetsz, míg nem kezd arról mesélni, hogy tetszik neki egy lány....

Azért a fiúk, pláne az ilyen befelé fordulók nem szeretik, ha a lány dönt a fejük fölött,tehát valahogy ki kellene várni, hogy ő mondja ki, hogy ez már több barátságnál.. Taktikázhatnál is, hogy keresni kellene egy szerelmet...de lehet, hogy ez is elriasztaná. Járjatok együtt, aztán majd eldől!

2011. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerős lány. Tetszett neki a kollégája, évekig reménykedett, de a fiú nem lépett.A lánynak közben lett egy másik széptevője, de ő ezt a mulyát szerette. A múltkor összefutottunk, mondta, hogy férjhez ment. Biztos voltam, hogy máshoz. Kérdeztem, hogy kihez? Hát a mulyához. -Hát ezt hogy tudtad elérni? Kerek-perec megmondta, hogy férjhez megyek, ha akar, most szóljon. És szólt a srác.:)
2011. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat egy parszor ez is mondta viccbol ( csak hulyekedett ) szerintem hogy felesegul vesz es hogy azert szeret engem mert...(nem tudom mi)

De szerintem mindezek csak hulyesegbol voltak kimondva

2011. jan. 24. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!