Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek ilyen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? Mit csináltatok? Barátságból szerelem?!?!

Figyelt kérdés

A legjobb úton haladok afelé, hegy az egyik legjobb batáromba bele szeressek. De tudom, hogy köztünk ilyen jellegű komoly kapcsolat nem lenne lehetséges. Tudom, hogy ő sem akarja / akarná, és én sem.

De nem tudok mit tenni, kezd erős lenni ez az érzés.


2011. okt. 6. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Hány évesek vagytok? Beszéltetek már erről? Ha egymásba szerettek úgysem tudtok majd tenni ellene. ::)
2011. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és idősebb...(is) beszéltünk már erről, és tudom h ő sem akarna tőlem ilyen jellegű komoly kapcsolatot..Viszont a szex tudom, h nem lenne az ellenére .
2011. okt. 6. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak addig menjetek el, ameddig egyikőtöknek sincs ellenére a dolog. Beszéljétek meg, hogy mi fér bele.
2011. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már ezekről a dolgokról.De a szerelem, az azért mégis csak más kérdés.
2011. okt. 6. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos! :)


Szerintem féltek mind a ketten! Egyikőtök sem meri kimodani azt, hogy nagyon szeretlek és mondjuk úgy szerelmes vagyok!

2011. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szóval kedves kérdező....


sikerült rájönnöd h mit fogsz tenni...

2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem, még nem... egyenlőre semmit sem.... barátkozunk, beszélgetünk, találkozunk...

Aztán lesz a mi lesz. Történjen az, aminek történnie kell.

Majd kialakul.

2011. okt. 9. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként, mitől vagy abban, olyan biztos, hogy nem akarná? Hogy nem akarna többet?


És azt mondod, te sem akarod akarnád....ez azért elég hihetetlen, ha őszinte vagy..akkor nagyon is szereted igaz??

És csak azért nem mered azt mondani magadnak ,ert félsz a rossz hírtől, félsz, hogy nem azt a választ kapod amire vársz , igaz?


Mit csináltok mit tesztek mikor együtt vagytok? Úgy értem van ölelés egymáshoz bújás simogatás, vagy csak ültök egymás mellet és beszélgettek?


Mond el magadnak hogy mit érzel olyankor mikor veled van mikor együtt vagytok, és mond el nekünk /nekem, mond el ő mit csinál tesz akkor, mit mond akkor, és te mit, és rájössz a válaszra....


Egyébként, had kérdezzem már meg, hogy miért is van ez??? Mi a fő ok amiért lassan megy ez?


Neattán van egy párod akivel pocsék a kapcsolat és nem tudsz elmenni tőle amíg nincs más?

Vagy gyermeked van esetleg?


Amúgy hány évesek vagytok?


30/f voltam......

2011. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezekre már részletesen kéne válaszolni. Itt inkább nem tenném. Ha gondolod, akkor priviben megírom.
2011. okt. 9. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
okés írd meg nyugodtan!
2011. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!