Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jo baratsagbol (...

Egy nagyon jo baratsagbol ( fiu es lany kozott ) kialakulhat egy tarto szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratom, kb 6-7 eve ismerjuk egymast, es nagyon jol kijovunk egymassal. Ha valamikor valamire szuksegem van mindig segit, tamogat, batorit...stb. Sokszor a beszelgetesunk soran arra jottunk ra hogy egy viccbol egy nagyon komoly beszelgetes alakult ki amely mindkettonket erint (pl. hazassag, akkor a vegen azt mondta hogy felesegul vesz o, vagy ilyenek).Neki van egy kapcsolata de olyan hogy ma van es holnap mar nincs, ugyhogy.... En attol felek hogy ha lesz tobb mind egy baratsag akkor ha netalan szakitas lenne belole akkor a baratsag is megszunne, amit en nem akarok. Szerintetek lehetne valami tobb kozottunk?

22/L


2010. jún. 30. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szerintem annál jobb lesz a dolog. Inkább azok a semmirevaló kapcsolatok, ahol barátként sem számíthatsz a másikra, vagy előzetes ismeretség nélkül beleugrasz a dologba. Semmi akadálya ennek :) És a barátság nem szűnne meg. Kulturált, felnőtt emberek vagytok. A szakítás azt jelenti, nem illetek össze, mint egy pár, de barátság téren már bizonyítottatok. Miért szakadna meg? :) Sok sikert! :)
2010. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, annak idején én is ilyen érzésekkel küzdöttem. Annyi különbséggel a Te sztoridtól, hogy egyikünknek sem volt senkije.

Nekem is gyakran jártak ilyen gondolatok a fejemben, hogy milyen jó lenne egyyütt, de ha szakítunk (ismerdve akkori önmagam, ez nem lett volna meglepő), akkor a barátságunk is odavész.


Aztán egyszer megcsókolt :) És utána szép lassan alakult minden magától. "Hivatalosan" októberben leszünk 6 évesek :)

2010. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges:)

A barátommal én is hasonlóképpen voltam, mikor összejöttünk. Előtte az egyik legjobb barátom volt, nagyon jól elvoltunk mindig, és sok huzavona után végül összejöttünk akkor, mikor szakított velem az előző barátom. Ő volt az aki vigasztalt és mellettem volt és hát ez lett belőle...2 éve együtt vagyunk. :)

2010. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lehetne?

Nincs már titkotok egymás előtt és ez megkönnyítheti a továbbiakat. Nem kell attól tartani h nem tudtok megbeszélni semmit mert h hú mit szól a másik. Ami nagyon fontos h a bizalom már megvan kettőtök között, ezáltal a hűség is biztos meglesz.

Kívánom nektek h sikerüljön!


Attól pedig ne tarts h ha esetleg szakítás lenne a vége akkor elveszítenéd! Szépen kell elválni és ugyanúgy melletted marad. Én az összes volt pasimmal jóba vagyok, néha beszélgetünk is és nincs harag.


Sok sikert!

20/L

2010. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nagyon segitettetek! meg annyit kerdezek hogy mennyi ideig voltatok baratok amielott osszekerultetek?
2010. jún. 30. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve ismertem és abból másfél éve fűztem a fejét :D Mikor már lemondtam róla, akkor lépett ő :)
2010. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

20:00 vok

Mi 2-3 év után.

2010. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi 4 éven keresztül voltunk barátok- így is elég "forró" volt alevegő :D -, és idén ünnepeltük a 4. évfordulónkat.

Most már megkérte a kezem is;)

2010. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig barátságból alakultak ki a szerelmek. Olyan típus vagyok, hogy úgy tudok valakibe beleszeretni, ha már ismerem, és persze, ha tisztelem. Ha ez megvan, akkor kialakulhat valami.

Nekem több ilyen kapcsolatom volt.

És ha a két fél akarja, akkor a kapcsolat után is megmaradhat a barátság. Ehhez persze mindketten kelletek.

De azért még ne beszéljünk erről, mert egy életre szóló kapcsolat is lehet belőle.

2010. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 7 éve ismertem meg, és a legjobb barátok lettünk, aztán miután szakított az akkori párjával én vígasztaltam ő meg engem és hát összevígasztalódtunk. ennek 4 éve, 2 éve vagyunk házasok, 14 hónapos a kislányunk:)
2010. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!