Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi, mély fiú-lány barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi, mély fiú-lány barátságbol lehet szerelem? Ha a lány aki tetszik jó barátnak tekint rám, számíthatok többre valamikor?

Figyelt kérdés
Amúgy a lánynak jelenleg van pasija (kb 2 hónapja ismerjük egymást, azóta van meg a pasija is)...szakításuk után számíthatok többre vele? Nagyon jó barátnak néz jelenleg...Barát zóna...Mit szóltok hozzá?
2011. szept. 28. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Van barátja?

Na ezért van az,hogy ha összejövök egy lánnyal az első dolgom,hogy az ilyen kis sunyi udvaribolondokat levakarjam róla.

Egyébként meg nincs esélyed.

A nők az ilyen udvaroncokat pöc-sös barátnőnek tekintik,nem férfinak.

Meg a sunyulást sem szeretik,te meg egyértelműen egy aljas sunyi vagy,ha más kapcsolatának megromlását kívánod,más nőjére ácsingózol és vársz,mint egy pók a hálójában.

2011. szept. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na most...hol is kezdjem...


- Először is szeretném megköszönni hogy milyen "szépen" beszélsz egy idegennel...

- Nem kívánom a megromlását...De mindennek van vége...

- ...

2011. szept. 28. 03:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hozzá is megy, várakozz, hátha elválik. Akkor is ugyanannyi esélyed lesz nála (legfeljebb), mint bárki idegennek.
2011. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért én a 2 hónapot még nem mondanám igazi, mély barátságnak. És ez nem hátrány..


Én 2* próbáltam meg. Egyik a legjobb barátom volt, másik pedig csak egy kedves, jó barát. Egyikkel se jött össze. 1 hónapig tartott a románc..nem ment nekem.

2011. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp ismerkedj más lányokkal. Ne számíts arra, hogy össze fogtok jönni. Ha csak azért vagy barátja, akkor inkább szakítsd meg a kapcsolatot. De persze nem lehet kizárni, hogy összejöttök.
2011. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem...Amúgy nem azért vagyok barátja mert bejön...sőt, nem fizikailag vonzódom hozzá igazán , hanem mert sok a közös bennünk, ritka 1 jó csaj akivel jól el tudok beszélgetni...

köszi a válaszokat

2011. szept. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!