Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi érdeklődését csak...

Egy férfi érdeklődését csak így lehet felkelteni/megtartani? (Bőven lentebb)

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom régen egy sportos, vagány csajszi volt. Aztán találkozott egy pasival, akinek a hatására úgy viselkedik és öltözik mint egy luxusprosti. Azóta miniszoknya, kivágott felsők, neccharisnya, tűsarok, műköröm, hajfestés, kiló festék stb. ezek mennek nála. Ez nem lenne gond, nem ez a bajom vele, hanem az hogy azelőtt nagyon lenézte az ilyen lányokat, most meg a pasi miatt ő is ilyen lett.


Csak így lehet megtartani egy pasit?


2011. jan. 24. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, szerintem épp ennek az ellenkezőjével, a felnőtt, nőies, de természetes eleganciával :)
2011. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt olyan erős egyéniség ( apasinál mindenképp gyengébb akaratúbb) s így tudott rá ennyire hatni.

Vagy simán már nagyon kivolt éhezve egy pasira.

Esetleg valami hatalmas belső megmozdulás e én ezt nem igen hiszem.

2011. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Engem például egy ilyen nő kiüldözne a világból.


Egy pasit lehet, hogy így lehet megtartani, de egy Férfi-t már nem :)


Majd rájön ő is.

2011. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Sztem ez egyénenként változó. Az adott pasi ízlésétől is függ. De az öltözködés a legutolsó szempont, ha arról van szó, mivel lehet megtartani valakit. A belső értékek tengernyi sora előzi meg.
2011. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt a konkrét pasit, ezek szerint így.
2011. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért én nem mondanám, hogy utolsó szempont. Baromi sok házasság megy azért tönkre állítólag, hogy a nő gyerekszülés után, nem feleség csak anya, nem öltözik szépen, nem viselkedik nőként. Viszont én tuti nem vennék el olyan nőt, akinek a nőiesség ezt jelenti, amit a kérdező felsorolt.
2011. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Sztem meg ezekben a házasságokban az öltözködés része már az utsó csepp a pohárban. Mert a fő gond az, hogy kizárólag anyukaként viselkedik valaki, és a női, feleségi szerepéről megfeledkezik. Ami szintén nem elsősorban ruhákban kell, hogy megnyilvánuljon, hanem figyelemben, viselkedésben... Azért mondtam, hogy a belső értékek mindig előtte vannak. Nyilván a trampli viselkedéssel együtt jár a trampli öltözködés is.


Én pl. 7 éve vagyok itthon gyesen, 3 gyerekkel. Ha napközben is csilivili nőcis cuccokat hordanék gyanús, hogy már az összes ruhámat 5-ször le kellett volna cserélnem, mert a főzés, házimunka és gyereknevelés elég koszos meló, sokszor moshatatlan foltokkal, Anyagilag nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy mindig nő legyek, és ne melegítős anyuka. Viszont ha megyünk valahová, akkor nekem is kutya kötelességem más szerepbe és öltözékbe bújni, ami jól is esik. :)

2011. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A rokonod azert nezte le azokat a lanyokat, hogy leplezze azt, hogy igazabol O irigyli ezeket.

Aztan keresett egy olyan embert, Aki biztositani tudja Neki az anyagiakat ahhoz, hogy most mar O is ugy nezzen ki, mint azok a lanyok.

Egyebkent egy igazi kapcsolat nem az oltozkodesrol szol.

2011. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy sok házasság azért megy tönkre, mert a nő nem öltözik szépen... Ez igaz lehet, csakhogy: aki neccharisnyát vesz fel, kiló festék van rajta, műköröm, kivágott felsőt, miniszoknyát visel az nem szépen van felöltözve, hanem alpári módon, mint egy lotyó! :S

Széphez köze nincs...

2011. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!