Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és hölgyek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és hölgyek ilyen jellemű férfi felkelheti egy nő érdeklődését?

Figyelt kérdés

A következők barátaim (lányok ) visszajelzései.

Első nekifutásra nem vok természetre túl szimpatikus. Távolságtartó vok addig amíg vki hozzám közel nem kerül. Jól elszórakoztatom akihez lehet bármikor fordulni ha úgy érzik. Számíthatnak rám.Elmondom a véleményem még akkor is ha nem hízelgő.

Figyelni tudok annyira egy nőre,hogy felismerem szó nélkül mi bántja.Gyorsan sikerül átlátnom mi bántja

Szeretem ha örömet okozhatok neki és azt mondják akkor a legszívesebben csak ölelnének engem annyira tudom mit kell mondanom és tennem.Szeretnek velem beszélgetni mert nyitott vok.


Ennyi. Nem akartam dicshimnuszt zengetni magamról de ezek a visszajelzések.


2011. szept. 23. 17:04
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
ezek jó tulajdonságok. kérünk ugyanennyi rosszat, mert olyan ember nincs, akinek csak jó tulajdonságai vannak.
2011. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"vok"-tudod,amikor beragad a szalag,olyan jellegzetes hangja van,ahogy a magnó betépi..:D
2011. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
A jellem nem számít a nőknek, hiába mondják h hú de jó vagy. Külsővel v pénzzel lehet őket megfogni, mással nem.
2011. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos a hozzászólás.

Nos hát ami rossz a következő.

Olyan környezetben nőttem fel , hogy kicsit szorongásos is lettem. Ebből adódóan noszogatni kell egy kis kikapcsolódásra, szórakozó helyeken nehezebben megy az ellazulás mint másnak.Nem vok egy nagy partyarc.


Hangulatfüggő vok ,aki nagy amplitudóval működik.

Ha berágok inkább békén kell hagyni mert hajlamos vok úgy beszélni hogy az megbántó legyen de akkor elveszik 1 pillanatra az önkontroll. Ha lehiggadok belátom hogy ha megbántottam az illetőt és próbálok szépíteni.

Lusti vok ha vmit el kell intézni ezért 1 picit noszogatni kell.


Hááát, hirtelen ennyi.

2011. szept. 23. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

napietus.blog.hu válasza:


ezek jó tulajdonságok. kérünk ugyanennyi rosszat, mert olyan ember nincs, akinek csak jó tulajdonságai vannak.


Nekem az egyetlen rossz tulajdonságom az, hogy túl szerény vagyok :)

2011. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha nem lenne barátom mindenképpen 20L
2011. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jaguar nem értelek?

Azt gondolom amit kiegészítésként írtam nem jó tulajdonságok,legalábbis szerintem.Ezeket szokták felróni.

Akkor melyek a rosszak?


Italozás?

Akkor ha a haverokkal kimozdulunk.


Cigi?

nem dohányzom


Sporthoz való viszony?

Régen tekerten de mára nincs rá időm és egy picit ellustultam.



Segítsen valaki mire gondol és válaszolok rá.

2011. szept. 23. 17:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Viccből írta napietusnak. :) Egyébként ha lányoknak is írsz olyanokat mint pl. "lusti vok", akkor barátom ne csodálkozz, hogy nincs nőd. :)
2011. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A sport témában pedig a picit ellustultam kb azt jelenti, hogy sörhasad van és fekszel a gép előtt egész nap.

Azt se nagyon díjazzák a nők ha nekik kell noszogatni, hogy csináljatok valami szabadidős programot. :)

2011. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az volt a kérés, hogy rosszat is írjak magamról.


Ez (lustaság) éppen úgy hozzám tartozik mint a jó.

Hazudozhatnék de akkor minek kérdezzelek titeket?

2011. szept. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!