Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyha egy férfi megkap egy...

Hogyha egy férfi megkap egy nőt, utána kevésbé lesz számára izgató? Ugyanúgy szereti utána is? Nem veszti el az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Itthon mindig azt mondták, hogy a szüzesség a legnagyobb kincsem, és ne adjam oda senkinek csak ha már nagyon sok ideje együtt vagyunk, és tényleg szeretjük egymást, mert utána már kevésbé leszek érdekes a fiú számára, és dobni fog. Valóban így van? Nem inkább dob egy kapcsolaton? Nem hangolódnak még jobban össze a felek? Persze most nem az egyéjszakás kalandokra gondolok. Hanem amikor két ember tényleg szereti egymást, és vágynak egymásra.
2009. aug. 31. 14:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát az igaz, hogy ne add oda magad mindenkinek, főleg ne rögtön az első héten vagy hetekben. De ha már együtt vagytok egy ideje és tényleg szeretitek egymást. Akkor miért ne? Azt te tudod megállapítani, hogy a fiú csak arra hajt vagy, hogy tényleg szeret. Ha csak arra hajt és nem kapja meg az első hetekben akkor dob, de ha megkapja akkor is. Ha viszont kitart melletted és nem is erősködik, hogy na már pedig most már feküdjetek le, akkor semmi vész nem lehet szerintem belőle. :)
2009. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szeret a pasid akkor tud akármennyit várni a szexig az meg hülyeség h kevésbé lesz izgató mert úgy kell elfogadni a másikat ahogy van ha igazán szeret akkor nem lesz olyan gond h nem leszel neki 2.jára olyan izgató:)
2009. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

"Itthon mindig azt mondták, hogy a szüzesség a legnagyobb kincsem, és ne adjam oda senkinek csak ha már nagyon sok ideje együtt vagyunk, és tényleg szeretjük egymást, mert utána már kevésbé leszek érdekes a fiú számára, és dobni fog. Valóban így van?"


Súlyos tévedés. Nagyon sok fiút zavar, ha a lány szűz. Ugyanis ez még a legjobb esetben is azt jelenti csak, hogy a lány szexuálisan tapasztalatlan és az első néhány szex könnyen kellemetlen élmény lehet. Rosszabb esetben viszont azt jelenti, hogy a lány vagy nem lesz hajlandó a szexre, vagy ha hajlandó is lesz rá, mindenféle rigolyái lesznek a szüzesség elvesztésével kapcsolatban. Általában nem jó a fiúnak, ha éreztetik vele, hogy milyen nagy tettet hajt végre azzal, hogy Elveszi Valaki Szüzességét. Sok fiú kerüli a szűzlányokat, ha azok elmúltak 18-19 évesek. Mondjuk 15-16 évesen még inkább legyen szűz a lány.



"Nem inkább dob egy kapcsolaton? Nem hangolódnak még jobban össze a felek?"


De, pontosan. Csak nagyon primitív nő és/vagy férfi esetén válik a másik érdektelenebbé, ha már ismerjük. Vagy ha rájönnek, hogy igazából nem valók egymásnak, mert persze az is lehetséges.

2009. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
85%

Először is: Hány éves vagy? Abban igaza van, akárki is mondja, hogy akkor igazán jó a szex valakivel, ha tényleg szeretitek egymást (egyébként te ugyanezt írtad az utolsó mondatodban :D). Ha a fiú is szeret téged, ettől nem leszel kevésbé érdekes, és főleg nem fog dobni - de, ismétlem, csak ha tényleg komolyan gondolja ő is, és nem "egyéjszakásnak" szán téged.

Éppen ezért érdemes megismerni előtte a másikat. Amúgy, hogyha nincs szex az első randin, hidd el, nem maradsz le semmiről!

2009. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig akárhány nőt megkaptam, tendencia volt, hogy mindig egyre jobb lett a szex, és egyre jobban érdekelt.

Nem tudom miért tartja ilyen makacsul magát ez, hogy csak addig érdekes valaki amíg elérhetetlen.

Az ágyban is össze kell szokni, és akkor lesz egyre jobb, na meg úgy alakul ki plusz egy kötődés is.

És: A leghosszabb kapcsolatok mindig "csak szex"-szel kezdődnek, a leggyorsabban, és a legcsúnyábban végük pedig mindig azoknak van, amik csöpögősen indulnak.

Nekem ez a tapasztalatom. :)


F/24

2009. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom miért tartja ilyen makacsul magát ez, hogy csak addig érdekes valaki amíg elérhetetlen."


Ez a hiedelem örökség abból a korból, amikor a szexuális kultúra előjáték nélküli kétperces behatolásokat jelentett. Ez tényleg gyorsan "elvesztette varázsát" a megismerkedés után.

2009. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
14:23-nak: Szóval egy szűz lány csak akkor jó, ha 17 éves? Hát elég érdekes felfogás. Ez tényleg érdekel, hogy komolyan gondoltad-e.
2009. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

"14:23-nak: Szóval egy szűz lány csak akkor jó, ha 17 éves? Hát elég érdekes felfogás. Ez tényleg érdekel, hogy komolyan gondoltad-e."


Azt írtam, hogy 18-19 éves kortól már inkább hátrány a szüzesség. Valószínűleg ha két 19 éves lány között kellene választanom, akkor ceteris paribus a nem szűzet választanám.

2009. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy szeretem a szexet, ha utána lehet csavarni a lepedőből az izzadtságot. Namost egy szűz vagy éppen néhány aktuson átesett lánnyal nincs sok esély az ilyen felszabadult szexre. A gátlásoknak oldódni kell meg kell szokni egymást, gyakorlatot kell szerezni.

Szóval engem ez a szűzlány kérdés óvatosságra int.

Én inkább az érettebb tapasztaltabb nőket keresem.


A bejáratós autó sem szabad túlhajtani az első 5000 km-en. ( bocs a hasonlatért )

2009. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként 19 vagyok. De kíváncsi vagyok még további véleményekre is.

2009. aug. 31. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!