Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet egy férfi érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy férfi érdeklődését, figyelmét, kiváncsiságát vissza szerezni, ha már valahol valami elromlott, és valószínü hogy többrészt miattam?

Figyelt kérdés
Mi 1 éve vagyunk együtt, de olyan mintha távolodna tőlem.Lehet azért mert nem bánok vele úgy, elég sokat veszekszek,és ő erre fogja, meg sokat hívom telefonon, keresem. Fiúk!Mivel érem el, hogy újra utánam jöjjön? Nehéz nem felhívni, de hogy bírjam, ki mert nagyon ideges vagyok. Azt sem tudom hol van most pl. mert nem hiszem el neki amit mondd. Mindig ellenőrzöm.Mit tegyek?
2010. aug. 21. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem kiraz a hideg az ilyenektol mint te.Ha megbizol benne es nem zaklatod akkor jobb lesz;)
2010. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem bírnék így ráakaszkodni egy férfira sem. Baromi kiábrándító ám. Szerintem ezt már régen elrontottad.

20/L

2010. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom neked,bár nemtudom hány éves vagy,hogy menj el valami önmegismerő klubba,vagy valami hasonlóba,ahol vissza szerezheted az önbecsülésedet,és az önbizalmadat.Ha ez meg lesz benned,már nem fog érdekelni h a pasid éppen mit csinál,vagy merre jár.és akkor talán az ő érdeklődését is vissza kapod...
2010. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azzal hogy ráakaszkodsz, minden percéről leszámoltatod és feszt zaklatod csak épp az ellenkezőjét fogod elérni, pont meg fog utálni miatta és előbb-utóbb dobni fog.

Mit kell idegeskedni? Tán ellopják?

MAjd hív ha akar, te meg addig foglald le magad mással, menj el a barátnőiddel sétálni, beszélgetni, lényeg hogy ne azon agyalj reggeltől estig vajon ő mit csinál és miért nem hív...

Igen, temiattad romlott el a kapcsolatotok de te nem tanulsz belőle, tovább fokozod.

Veszekedjél még, hívogasd még és ne lepődj meg ha lelép mert elege lesz belőled és élni szeretne!

2010. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!