Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek az apukám 52....

Mit vegyek az apukám 52. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 20:39
 1/4 anonim válasza:
91%

Valami olyat ami a hobbijához kapcsolódik. Tudom, mondani könnyű, nekem is hasonló korú apám van, ötletem nem nagyon lenne mit lehet neki adni, elég nehéz eset, és még gyengén fogalmaztam...


(ezt az "ITT A SEGÍTSÉG"-es kretént meg törölni kéne...)

2009. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Rendelj neki egy tortát és olyat vegyél neki amit már régóta szeretne vagy amire vágyik csak még nem vette meg, ha pl dohányzik akkor cigaretta tartót és beleiríthatod h 52. születésnapodra... és bele valami különleges cigarettát, vagy szivart ha szereti.
2009. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Inget, pulovert, mobil telefont, konyvet, internet feltoltest, illatszereket (adidas, hugo boss...parfum)szabadidoruhat, uszoda berletet szaunaval, valamit az autojaba. Egy jo autoules huzat, furokeszlet...stb.

Menjel be egy autosboltba, es ott is adnak otletet(persze ha van autotok).

2009. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!