Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám 50. születésnapjára...

Apukám 50. születésnapjára mit tudnék venni?

Figyelt kérdés
valami ötleteket légyszíves :) apró dolog is lehet:)
2011. márc. 2. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább megírhatnád, hogy mi a hobbija, érdeklődése valamint, hogy mennyit szánsz rá?
2011. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én apukám 50.születésnapjára a könyvtárban (szerintem mindegyikben lehet)egy Akkor történt könyvet készítettem neki.

Belinkelem Neked, így meg tudod nézni.

[link]

Nagyon örült Neki és ez személyre szóló.

2011. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tesóméktól kaptam karácsonyra és szülinapomra egy olyan kis füzetecskét amibe egész gyerekkoromtól 22 éves koromig készült képeim vannak benne. Minden kép alá írtak valami jópofát. Nemtudom hogy melyik üzletben csináltathatták, szerintem ilyen fotós boltba.

Ennek én úgy gondolom hogy örülne.

Mondjuk 50 évet nehezebb fotókba bemutatni, de nem kell minden évéből egy kép, elég mondjuk 10-15 kép, inkább fontos eseményeket ragadj meg, vagy olyan képeket amiken nagyban látszódik a változás.

2011. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


mivel Apukám nagy foci drukker és focizott is így a kedvenc válogatott mezét vettem meg neki és a hátára rá nyomattam a becenevét, alá pedig, hogy 50. nagyon örült neki!!


Ági

2011. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!