Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit a szájrap...

Nem durva egy kicsit a szájrapuszi? (családon belül)

Figyelt kérdés

Reggel amikor megyek a busszal megállunk egy megállóban és az anyuka a kisfiától mindig szájrapuszival köszön el.

Nem tudom lehet, hogy ez csak nekem furcsa :)


2011. jan. 25. 18:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
62%

Elég furi, nekem nem nagyon tetszik, mi nem is köszönünk így egymásnak családon belül. De ha ők nem érzik kellemetlennek, akkor semmi kivetnivalót nem találok benne, végül is nem smárolják le egymást.


Meg azért más nagyon kicsi gyereknél. Érdekes, hogy pl. ha valaki a kisbabájának a combját, vagy a fülét puszilja meg, arra nem mondanak semmit. Pedig ugye mennyire erotikus felhangja lenne, ha ezt egy felnőtt emberrel csinálná meg valaki? :)


Mindenesetre nálunk nem divat.

2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%

Ez tipikus esete a mama pici fia szindrómának.Ez az a fajta anya,akiből zoral sárkány lesz amikor a fia elkezd csajozni,és a legrosszabb anyós válik majd belőle.

Szerintem tré.Lehet otthon még csöcsre jár a kisfickó! Pfúj!

2011. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
46%

Amerikában szájra puszival köszönnek.

És köztudott h ott minden fordítva van szinte. Az anya ott mama.

2011. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%
Furcsa. Ráadásul nem hiszem, hogy egy felnőtt nőnek a szájflórájából át kellene adni egy kisfiúnak valamit. Egy felnőttnek a szájában sokkal több kórokozó van...
2011. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen undorító. Miért nem elég, ha az arcára ad? Miért? Mitől lesz jobb az anyjának, hogy a gyereknek bemászik az intim szférájába és azzal a részével érintkezik, amivel a gyerek majd a későbbi barátnőjével fog? Annyira nem értem ezeket a szülőket, minek vállalnak gyereket, ha betegek.
2011. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Valóban volt erről egy vita nemrégiben, abból is az volt ami itt is lesz mert ez szokott lenni a más szülőkről való vélemény nyilvánító kérdéseknél... a két tábor nem volt képes elfogadni egymás véleményét, próbálták egymást győzködni és a vége az lett hogy nem lett vége, csak egyszerűen nem írtak már oda.
2011. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

Sogornom is mindig szajonpuszilja 9 eves unokaocsemet... De nem jon, hogy szoljak erte... Nagyon jo a kapcsolatunk, de ezt nekem kinos megemliteni... Meg hat, nem az en dolgom...

De amugy igen, nekem is furcsa...

2011. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

De igen.


A rokonoknál szokás, én meg folyton kiakadok.

2011. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
2011. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Már volt ez a kérdés!!!
2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!