Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit a szájrap...

Nem durva egy kicsit a szájrapuszi? (családon belül)

Figyelt kérdés

Reggel amikor megyek a busszal megállunk egy megállóban és az anyuka a kisfiától mindig szájrapuszival köszön el.

Nem tudom lehet, hogy ez csak nekem furcsa :)


2011. jan. 25. 18:18
1 2 3 4
 21/33 Tinker Bell ***** válasza:
93%

Szerintem sem helyénvaló ez az egész.

Délután pont ez volt a téma a Babák témakörben:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
34%

Miért LOPOD EL MÁS KÉRDÉSÉT???!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Szégyen, hogy így akarsz sok választ szerezni, mikor erre a kérdésre jött 7 db válsz!

2011. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
90%

:-D :-D


8-os voltam és egy dokumentum filmet néztünk töri órán,mikor az egyik jelentben oroszokat mutattak, ahogy szájon csokolják egymást. Az osztályban a többség felhördült és fújolt, mire a padtársnőm elfehéredett...ugyanis az anyjával mindig egy röpke szájrapuszival köszöntötték egymást(remélem felnőttként már nem)

És nekem ez mindig is fura volt, számomra a másik szájának az érintése csak is a szerelmesek, szeretők között képzelhető el.

2011. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a legdurvább hogy naponta megkérdezi ezt valaki.

SOHA nem fogom megérteni, hogy miért jó az egyes embereknek (pláne unatkozó anyukáknak) ha idegenekkel összeverődve fikázhatják más anyukák szokásait?

Naponta van egy olyan kérdés, ami arról szól hogy "fújoljunk" közösen más szülőket. Tudom hogy a gyk olyan oldal ahol bármit lehet kérdezni, de elsősorban olyan dolgokat amire nem tudjuk a választ és ezért segítséget, vagy ismereteket kérünk. De a közös fújjogás nem ez a kategória, ismeretlen enyukák/apukák kibeszélése más ismeretlenekkel, gyerekes és felesleges.

2011. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az is sok, mikor anyuka a kisgyerekét szájonpuszilja, de mikor apuka és a 9 éves lánya.. hát nemtudom..
2011. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
2011. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
volt már hasonló kérdés, szerintem fura.
2011. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem akartam ellopni más kérdését, csak nem nyomoztam az után, hogy van e már ilyen kérdés. Nem kell egyből letépni a fejem!
2011. jan. 26. 14:44
 29/33 anonim ***** válasza:
50%

"Bocsánat nem akartam ellopni más kérdését, csak nem nyomoztam az után, hogy van e már ilyen kérdés. Nem kell egyből letépni a fejem!"

Ahha... Nem tudtad! talán minden kérdés után keresni kellene, mielőtt kiírsz egyet!!

2011. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
okcsá
2011. febr. 2. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!