Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, anyu leszbikus...

Azt hiszem, anyu leszbikus kapcsolatban van, de nem akarja bevallani. Mihez kezdjek? Teljesen összetörtem, tanácsokat kérek!

Figyelt kérdés
Megpróbálok részletes lenni, de rövid. 16 éves lány vagyok, az anyám és apám fiatalon házasodtak össze, anyunak 18 éves korában születtem meg. Már egy olyan 5 éve állandóak a veszekedések, mert apu keveset van otthon, mióta másik állása van, sokat kell külföldre mennie és ezt anyu nehezteli. Anyu restaurátor, ő is sokat dolgozik, de mégis van ideje ránk. Van egy 4 éves húgom is. Anyunak lett egy munkatársa nyáron, valami 30 éves nő. Mindig együtt voltak, és apu kérdezte is, hogy ki az új barátja, akivel ilyen sokat találkozik. Aztán anyám és apám egyre többet veszekedtek, főleg esténként, mikor találkoztak. Karácsonykor, mikor eljöttek a szüleim barátai, érdekes dolgot hallottam egyik este. Úgy volt, hogy már húgom aludt, apám a nappaliban volt a barátaival, anyu a konyhában a legjobb barátnőjével, én meg lementem, hogy igyak valamit, meg hogy ne legyek egyedül. Anyu barátnője halkan beszélt és azt kérdezte, hogy "és akkor akar még találkozni vagy most hónapokig nem beszéltek megint?", aztán anyu észrevette, hogy ott vagyok és tök feltűnően a szemével intett a barátnőnek, hogy ne mondja tovább. Utána anyu ilyen furán viselkedett velem, mintha el akarna mondani valamit. Aztán egyik este anyu telefonált, visszajött, apám meg ordibált vele, hogy miért kell minden percben telefonálgatni, meg ilyet szól, hogy "A kis barátnőddel csevegsz már megint? Nem gondolod, hogy ez kezd fura lenni?" anyu meg sírva fakadt és utána nem tudom mi volt, mert átmentem a barátomhoz. Egyre furább lett ez az egész, anyu mindig eltűnt órákra csak úgy és nem mondta meg, hogy hova megy. Aztán 2 hete feljött a szobámba és elkezdett arról beszélni, hogy ő szeret minket, meg mindig kiáll mellettünk és hogy én megutálnám-e ha kiderülne róla, hogy nem tökéletes. Mondtam, hogy nem, miért, mi van? Aztán semmi nem volt, mondta, hogy nincs konkrét dolog, de reméli, hogy ha lenne, kiállnék mellette én is. Én ezekből a jelekből egyre jobban azt szűröm,le, hogy amiatt a nő miatt vannak a veszekedések és tudom, hogy ez más esetben, jelek nélkül baromság lenne, de így nem az..nagyon félek. Nem merek rákérdezni, mert nincs elég bátorságom, de érzem, hogy valami van, nem vagyok már olyan kicsi. Mi lesz velünk, ha kiderül valami anyuról? Mit kell tennem akkor? És hova fog vezetni ez az egész? Előre is köszönöm annak, aki ezt elolvasta és megpróbál segíteni!
2011. jan. 25. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ebböl csak annyi valószinü, hogy anyukádnak van valakije, de az egyáltalán nem biztos, hogy a barátnö, könnyen lehet, hogy ö csak segit neki a barátjával találkozni.

Az, hogy apukáddal nem jól vannak, nem túl jó, de kettejük ügye, ebbe nem tudsz beleszólni.

Anyukád lehetséges, hogy a válást fontolgatja, és ezért kérdezget téged, nem akarja, hogy teljesen váratlanul érjen.

De ha netán igaz is lenne a gyanud, ettöl még ugyanaz az anya marad. Nem ártana, ha ezekröl a gondjaidról, meg a gyanudról beszélnél vele, vagy ha nehezen tudnád elmondani, akkor ird le neki, hogy mit gondolsz. Levélben egyébként is könnyebb kényes dolgokat elöhozni.

2011. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem sem biztos, hogy az illető nő.

Azt kérdezed én mit tennék. Szóba sem állnék vele többé,válás esetén sem maradnék vele. Ez én vagyok. Te úgy viselkedj, ahogy a te erkölcsi és lelki normáid megengedik.

2011. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is az jött le a leírtakból, hogy valaki más van a dologban.
2011. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Én egyáltalán nem tartom biztosnak, hogy erről van szó.. Lehet, a szüleid kapcsolata megromlott, és az új barátnőjének panaszkodik anyukád, apádnak pedig nem tetszik, hogy kiteregeti a szennyest.

Ha viszont tényleg kiderülne, hogy igaz a megérzésed, azt hiszem el kell fogadnod a dolgot. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy szeret titeket, és bűntudata van azért, ami történik. Nem vagy már gyerek, gondolom tisztában vagy vele, van amikor egy kapcsolat nem működik tovább. Hogy az övék miért romlott el (talán mert túl sokat voltak távol egymástól?) azt nem tudom, de általában egy harmadik fél csak akkor tud bekavarni, ha valaki nem boldog a házasságban..

Szerintem el kell fogadnod, akárhogyan is döntenek. Nincs sok értelme annak, hogy kényszerből maradjanak együtt, vagy bármelyikük is boldogtalan legyen egész életében, mert olyan ember mellett marad, akivel már csak a gyermekei miatt él együtt.

Tehát a kérdésedre válaszolva, ha kiderülne "valami" anyukádról, akkor vedd tudomásul és ne vádold emiatt. Minden megy tovább a maga útján.. ő attól még ugyanaz az ember, aki tegnap volt. A szüleid lehet, elválnak majd, ami biztos nehéz lesz.. De ugyanúgy fordulhatsz hozzájuk ha szükséged van rájuk, ők mindig a szüleid maradnak.

2011. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De akkor miért azon veszekednek, hogy milyen sokat vannak együtt? Meg hogy miért telefonál azzal a csajjal? És akkor anyu legjobb barátnője kire gondolt, ha nem arra a csajra? Mert a csajjal pont előtte nem találkozott anyu 1-2 hónapig, anyu barátnője meg mondta, hogy "akkor MEGINT nem fogtok találkozni hónapokig?"
2011. jan. 25. 19:50
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is az jön le ebből, hogy anyukádnak van valakije, akiről ez a nő tud, és falaz.
2011. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Előző vagyok.


Még annyi h esetleg a nő az alibi ha találkozója van anyukádnak.


De elég nagylány vagy már, miért nem ülsz le anyukáddal beszélni erről?

2011. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

már bocs, kedves második, de azért túlzás, amit írsz.

ha az én édesanyámról akár az kiderülne, h embert ölt, akkor sem tagadnám meg, mert neki köszönhetem az életemet, ő nevelt fel, és nagyon szeret engem, mindig is a legjobbat adta nekem mindenből.


előbb-utóbb ki fog derülni, hogy merre kacsintgat anyukád, mi van a susmorgás hátterében.

várd ki, és állj mellette.

legalábbis én így tennék. én nagyon szeretem anyukámat, és soha nem bántanám meg sem szavakkal, sem tettekkel, akármit is csinált vagy fog csinálni a jövőben.

abban biztos vagyok, hogy nekem sosem ártana.

remélem neked is legalább ennyire jó az édesanyád és meg tudjátok oldani a gondokat!

2011. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Jaaa én azt hittem anyukád legjobb barátnője és az a csaj egy és ugyanaz a személy, így már érthetőbb.

Hát basszus ez elég durva, én a hozzáállásomat fenntartom, de hogy neked hogy kellene viselkedned arról fogalmam sincs. Nem ismerlek, nem tudom hogy éled meg a helyzetet és hogy őszinte legyek gyerek vagy te ahhoz, hogy egy ilyen összetett és meglehetősen ritka családi dolgon törd a fejed és problémázz, és ez nem bántás.

2011. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Durva vagy durva, én ilyet akkor sem tudnék megbocsátani. Nem utálkoznék én nyíltan, de nem tehetek róla, ezt a reakciót váltaná ki belőlem, de mint mondtam, a kérdezőnek nem kell így reagálnia, sőt ne is reagáljon így, a harag iszonyú rossz tanácsadó.
2011. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!