Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy leszbikus kapcsolatban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus kapcsolatban is érvényesül az, hogy "mindig a nőnek van igaza"? XD

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

ott érvényesül a legjobban. ott csak nők vannak :P

amúgy igazából fogalmam sincs.

2010. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hnmmmm, na ez jó kérdés most :-XXDD


Bár én uezt felttetem már 2 meleg srácnak is :))

2010. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a mindenit.xDD ezen még soha nem gondolkodtam.:DDD ezjóóó.:DDDD
2010. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
90%

Tényleg jó kérdés!!


Én eddig úgy vettem észre, hogy a meleg kapcsolatokban is van egy lányosabb és egy fiúsabb személy. Azaz ott is megvan a női és férfi szerep, csak persze ez "fizikailag" nem nyilvánul meg, csak lelkileg.

Szóval a leszbikus kapcsolatban is az egyik fél lányosabb mint a másik, szóval gondolom ott ő rá lesz igaz ez a mondás.

2010. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!