Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hagytátok már el a...

Lányok! Hagytátok már el a barátotokat egy lány miatt? Ill. fiúk! Hagyott el már titeket a barátnőtök egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a 2lány összejött egymással.

Ki volt már ilyen helyzetben, és mi volt a szitu?


2011. jan. 25. 21:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elküldtem.
2011. jan. 26. 00:46
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem maradtok meg azoknál, akik egyértelműen a saját nemükhöz vonzódnak?..Miért kell normális embereket is elrontani, megkörnyékezni?..Nem lenne semmi baj a melegekkel, meg bikkel..stb, ha maguk között csinálnák..Lehet annak a másik lánynak eszébe se jutna egy azonos neművel kavarnia..Miért kell benne elültetni a gondolat alapját???..
2011. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért van ennyi buzeráns? Szörnyűűűűűűűűűűű!
2011. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekik meg a sok heteró a szörnyű...Nem vagyunk egyformák...Amúgy meg moderáld magad...Amúgy én is heteró vagyok,csak nem a nemiidentitás alapján ítélek.
2011. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam és nem lett jó vége.
2011. márc. 30. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!