Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt mikor hazavittétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt mikor hazavittétek az első barátotokat? Komoly kapcsolatra gondolok, nem gyerekkori szerelemre! Hogy kéne csinálni? Miről beszélhet a fiú a lány szüleivel?

Figyelt kérdés
Nektek ez hogy ment?Gáz volt?Jól alakult?Ő az első barátom,17 éves vagyok,és hát eddig a rosszakat előadtam róla itthon,mert jobb ha előbb tudják,de most már félek h bajuk lesz vele.Nyilván azért bíznak a véleményemben,de miről beszélgethetnének?Valami kis praktikákat adhatnátok,vagy valamit,akármit!!!!köszi
2009. okt. 22. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, édesapám elég szúros szemekkel vizsgálgatta, mikor először bemutattam neki. Édesanyám kedves volt vele nagyon. Apu utána azért megbékélt vele:) Nem volt gáz annyira. Azóta jegyben járunk, szóval beismerte apu, hogy jól választottam :)28L
2009. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az első komoly kapcsolatomat fél év után vittem haza és mutattam be apukámnak, anya már előzőleg is ismerte. Semmi rosszat nem mondtam róla itthon előtte (ezeket szerintem nem fontos tudniuk, elég ha én tudom), de egyszer odaültem apához mondtam hogy van valaki...akit szeretnék bemutatni, és eléggé meglepődött, de érezte hogy fontos nekem. Bemutattam őt, kezet fogtak, beszélgettek, apukám nagyon megszerette őt, tehát pl. karácsonyra a szüleim is vettek neki ajándékot, meg karácsony másnapján mint egy család gyűltünk össze is beszélgettünk. :) Szóval jól alakult. Apukámnak csak a komolyokat mutatom be, amúgy sem hozok mindenkit házhoz. Ennyi az én sztorim. :)

Fontos szerintem hogy csak jót a srácról a szülők előtt, a fiú pedig érezze a dolog súlyát, legyen határozott, beszédes, adja elő magát. :)Sok sikert;)

2009. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jajj de ez így olyan nem jó,én érzem már most hogy komoly lesz,még csak két hete járunk,de mi már tudjuk h mit akarunk,és azért mondtam el nekik a rosszakat,mert egyenes rákérdeztek,pl cigizik? IGEN, hogy tanul? RÉGEN MEGBUKOTT EGYSZER DE CSAK MERT NEM ÉRDEKELTE AZ EGÉSZ,mert am nem hülye,azóta két évvégi nagy vizsgán is túl van,sikerrel,csak akarnia kellett,és olyan hideg van kint,hogy már lent nem akarok maradni vele,megfagyok,eddig délutánonként mindig suliban maradtunk,de az meg olyan gáz,és tudom hogy szeretne feljönni,meg már én is szeretném,de ő nem erőltet semmit,meg engem már bemutatott,és ez is furcsa hogy én meg őt nem,még képet sem mutattam anyának,mert élőben megnyerőbb tud lenni,szóval azért nincs minden veszve,ugye?nyugtassatok meg légyszi

BOCSI H HOSSZU LETT :(

2009. okt. 23. 00:56
 4/7 vezerdinka ***** válasza:
100%
namost szerintem te gy megszivattad a barátod, és olyan nehéz feladat elé állítottad, hogy ha kitart melletted, örülhetsz:) nem lett volna szabad kizárólag a rosszakat elmondani, mert ezzel a mondattal pl., hogy "egyszer megbukott, de csak mert nem érdekelte az egész" olyan mélyre ástad valószínűleg a szüleid előtt, hogy nagyon pedáloznia kell, hogy arra a szintre emelkedjen előttük, amin akkor lett volna, ha nem mondasz semmit.
2009. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ajj,de rossz,nem tom amúgy,nem éreztem így mikor kimondtam,de lehet igazad van,de most akkor mit tegyek???:(:S:(

hogy segíthetnék a helyzetén?már kezdek beleszeretni,velem nagyon jó,hálát adhatok az égnek hogy ilyen "első barátom" van...akk most már teljesen elszúrtam az esélyeit?

2009. okt. 23. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ez még elrontva. Ha megismerik, utána el tudják dönteni, hogy "bejön-e" nekik vagy sem.

Fényezd kicsit otthon, hogy milyen kedves veled, vagy milyen okosat monodtt a suliban...:P ilyesmik

Ne aggódj ;)

2009. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
túl vagyunk rajta,elment,szerintem szimpatikus volt nekik,nem voltak olyan előítéletesek,megkönnyebbültem,ezer hála a bíztatásért
2009. okt. 25. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!