Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mikor jön el az...

Szerintetek, mikor jön el az idő, hogy egy lány komoly kapcsolatba kerüljön egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már egy éve belém szeretett és azóta sem tágít..Barátnőm azt mondta hogy összeillünk és hogy járjak vele..de nem tudom mit tegyek..SEGÍTSETEK!!
2011. nov. 4. 14:50
 1/5 anonim válasza:
Ha neked is bejön akkor hajrá! Ha 1 éve nem tágít akkor csak lehet ott valami;).
2011. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii..:) majd átgondolom..;)
2011. nov. 4. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Vajon Te is belé szerettél ? Nem úgy tűnik a leveledből. Ha pedig nem érzel szerelmet, akkor minek járnál vele ?


Az összeillés nem elég, kölcsönös érzelmek kellenek. Ha tényleg bejönne Neked, fel sem tetted volna ezt a kérdést.

2011. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BearLord válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ha nem zúgtál fülig bele te is, akkor szerintem kár megpróbálni is. Nem kell, hogy "szerelem első látásra" legyen, de azért egy év alatt már alakulhatott volna a dolog. Azonban ha te közel sem szereted őt annyira, mint ő téged, akkor inkább megbeszélném vele a dolgot...
2011. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztában sem vagy az érzéseiddel, szerintem hagyd a fenébe!
2011. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!