Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok bosszúálló, de ezt...

Nem vagyok bosszúálló, de ezt hogyan torolhatnám meg?

Figyelt kérdés
Az ikertestvérem férje már régóta el akarja szakítani a testvéremet tőlem és a szüleinktől, ahol tud, ott keresztbe is tesz nekünk. A testvérem már kezd is olyan lenni, mint a sógorom, de talán még megmenthető. Szóval, nemrég volt egy nagy családi veszekedés, én írtam a testvéremnek egy levelet amiben finoman leírtam, hogy a dologról a véleményem, a sógorom pedig egy olyan alpári és mocskos szájú levelet írt vissza nekem, hogy majd leestem a székről mikor olvastam. A lényege, hogy az egész levél az én rágalmazásomról szól. Idáig csendben voltam, de most eljött a pillanat, hogy ezt már nem hagyom, meg akarom torolni valahogyan. Jaaa, és a sógorom ráadásul egy nagy cégnél vezető beosztásban van, emberek tartoznak alá... Mi tegyek szerintetek? Fel lehet jelenteni, vagy jelezzem a munkahelye felé, hogy milyen ember is a sógorom? Szeretném, ha kicsit megszorongatnák.
2011. jan. 26. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanád, mit is jelent az hogy "elszakítani tőletek"?


Végülis a tesód férje, ők alkotnak egy új családot.

2011. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha a tesód férjének ártasz azzal a tesódnak is ártasz. Bosszúállás helyett inkább rendezd le a dolgokat ... beszéld meg velük ami nem tetszik neked.


Egyébként az ilyen esetekre az idő a legjobb gyógymód.

2011. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarsz bosszút állni és perelni és egy magas beosztású ember életét tönkretenni, mert csúnyán beszélt veled?

Nem vagy te egy kicsit gyerekes?

2011. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem VELED van baj, mi az, hogy egy felnött nöt a férje el akar a testvérétöl/családjától szakitani? Egy férjes nönek elsösorban a férje a családja, nem a testvére!!!!!Az, hogy ö a férjéhez tart, a normális, itt az a beteges, ahogy TE ragaszkodsz a testvéredhez.


Másrészt nem értem, hogyha a sógorod írt neked/rólad egy levelet, ami szerinted nincs rendben, ennek mi köze a cégéhez? HA ilyennel kezdesz, vagy emiatt feljelented, akkor csakis téged fognal hülyének nézni.


Jobb lenne, ha megpróbálnál felnöni, a saját életedet élni, a testvéredétöl függetlenül, és nem az ö házasságát megpróbálni tönkretenni féltékenységböl.

2011. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Beszélgess az ikertestvéreddel!!! A sógorodat ne akard megtorolni, mert az e testvérednek is fájhat.
2011. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Mi az hogy a férjéhez tartozzon jobban és ne az IKERtestvéréhez?? Ez beteges? Úristen..! Melyik is a vérrokona?

Nem ismerjük pontosan a helyzetet de szerintem ez nem volt okos kijelentés. Én is biztosan szeretni fogom a férjemet, és normál esetben nem teszek különbséget közte és a családom (testvérem) között, de akkor is van különbség a kettő között, vagy csak én érzem így?

2011. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A gyerekes és beteges nem én vagyok, hanem a sógorom. Mióta megismerte a hugit, azóta úgy keveri a lapokat, hogy az legyen a cél, hogy a hugi ne is tartsa se velem, se a szüleinkkel a kapcsolatot. Ez azért elég durva! És igen, nekem az ikertesóm a testvérem, aki örökre az is marad... Nem akarok én sokat, csak annyit, hogy azon az évi kb 6 családi ebéden ott legyenek, és néha beszéljünk telefonon! De a sógor teljesen elvadítja a szülőktől és tőlem a testvéremet.
2011. jan. 26. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszéltél már a testvéreddel erről? Ő hogyan látja?
2011. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen válaszlevelet írt, akkor nem lehet kérdés.

Kinyomtatod a te leveled, aztán az övét, és elviszed a rendőrségre. Létezik olyan, hogy becsületsértés, rágalmazás, és ott megcincálják érte rendesen.

2011. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már elnézést, privát levél NEM becsületsértés meg rágalmazás, annak CSAK kkor minösül, ha nyilvánosságra hozza az irója. A kérdezö viszont beleesik ebbe a vétségbe, ha a sógor levelét kinyomtatja és odaadja másokban.
2011. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!