Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek bosszúálló? Egy magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek bosszúálló? Egy magát kereszténynek valló lány miért áll bosszút, ha egyszerüen figyelmen kivül is hagyhatna?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.18 éves koromban jártam egy szép és okos lánnyal egy pár hétig.Azt tudni kell rolam, hogy nem vagyok vonzó személyiség és nincs vonzó testem sem. A lány csak azért mondta, hogy járni akar velem, mert kisiskolás korunk óta én voltam, akire kivetitette valamiért az ideálját. Nagyon sok helyes fiu udvarolt neki és ö már szinte hetente utasitotta el öket. Velem viszont járt valameddig, kb addig, amig nem eszmélt rá, hogy valojában egy nulla vagyok. Tehát kidobott. Én elkezdtem járni egy nehéz egyetemre, ahol depressziós lettem 3 évre. Ezalatt sokat leveleztem ezzel a lánnyal, mert nem volt más, akinek el mertem mondani a bajaimat.Ugyanakkor mivel ö szép volt meg jol ment az élete, ezért sokszor megsértettem, szemétkedtem vele irigységböl. 1 éve lett egy uj barátnöm, akivel nem egy álom a kapcsolatunk, de örülnöm kell, hogy legalább összeállt velem valaki. Nem választhattam, bele kellett menni a kapcsolatba. De az elsö lányt továbbra is babráltam emailen keresztül, noha sokkal-sokkal ritkábban. Megfenyegetett, hogyha mégegyszer irok neki, elviszi anyáméknak a leveleimet. Ettöl számitva eltelt vagy fél év, 2 napja irtam neki egy levelet, mert megint magam alá kerültem, mert nem megy a csajozás, és félek, hogy agglegény maradok. Eljött hozzánk, apámnak megmutatta a leveleimet. Én még akkor aludtam (9óra körül reggel) és apám még arra sem volt képes, hogy lehivjon. Arra meg végképp nem, hogy megvédjen, és elküldje ez a kis rin gyót a pokolba. Ma tudtam meg anyámtól, hogy megtörtént, amire nem számitottam, mivel apám nem szolt az egészröl semmit, csak nagy általánosságban elkezdett nekem mesélni aznap délután az élet dolgairol. Most akkor menjek át a lányhoz és verjem meg?
2011. júl. 30. 21:54
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
csak nehogy holnap ezzel a kérdéssel csengessen be hozzánk!
2011. júl. 30. 21:57
 2/27 anonim ***** válasza:
Szia mutasd meg az ő apjának is az ő válasz leveleit xD
2011. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha becsenget szólj és bepartizzuk haverral egy hétig majd nem tud felkelni problem?%
2011. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Verni ne verd meg ,de azért elég gyerekes és szemét lány lehet :/ hogy lehet ilyen a lelkitársad?
2011. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Te megérted, amit írsz? Pszichológusra volna szükséged, ha ez komoly.
2011. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és uraim Painis Cupcake napi rinya kérdése.
2011. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
1,5 évig jártam pszichologushoz. de amugy mostmár tökre nem érdekel, én megeröltettem magam, hogy érthetöen fogalmazzak, ha ezek után sem érted, az a te bajod elsösorban.
2011. júl. 30. 21:59
 8/27 A kérdező kommentje:
lesarom...ma anyám megnyugtatott, hogy 10x jobb nöm lehetne, mint ez a lány.én meg zavaromban nem tudtam neki azt mondani, hogy mégis hol csajozzak meg hogyan? nem mertem neki elmondani, hogy ettöl rettegek, hogy egyedül maradok.
2011. júl. 30. 22:00
 9/27 anonim ***** válasza:
mégis miért volt szemét az a lány? megkért, hogy ne írj neki többet, mert megmutatja a szüleidnek, erre mégis írtál....nem azért kért meg arra, hogy többet ne zaklasd, mert zrikálni akar, hanem mert nem akarja, hogy zaklasd!!! te nem vagy normális..... -.-"
2011. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
de most egy rendesebb szülö elküldi a .....-ba, hogyha valaki csak odajön, hogy lejárassa a gyerekét, nem még az , hogy nekiáll olvasni a leveleket...én mondtam anyáméknak, hogy senkitöl ne fogadjanak el semmit, ami rólam szol.
2011. júl. 30. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!