Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha a munkások...

Mit csináltok, ha a munkások rátok köszönnek, és mosolyognak neked?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem szemtelenek, pl: nem fütyülnek, stb... és nem szólnak be, hogy jó a segged, stb... akkor mosolygok, és fej-billentek, esetleg köszönök én is.
2011. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 napietus ***** válasza:
89%
udvariasan visszaköszönök.
2011. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam *nektek*

:D


köszi a válaszokat:)

akkor legközelebb kedves leszek.

2011. jan. 26. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha köszönnek, vissza szoktam köszönni, esetleg jó munkát kívánok nekik.


Ha valami kedveset mondanak, arra is szoktam reagálni. Ha bunkón beszólogatnak, vagy bámulnak, stb. azt nem veszem fel, de szerencsére nem sok ilyennel találkozom.

Ha csak úgy megfogná a seggem, vagy akármimet, akkor kapna egy óriási pofont. :D

2011. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer mikor mondták, hogy micsoda lábak (hozzáteszem laza trapáznaci volt rajtam, mégcsak nem is szoknya, vagy csőnadrág) akkor hirtelen meglepődtem és automatikusan megköszöntem. Erre annyit mondott a csávó, "De kedves, megköszönte." Mondom jé, ezek is emberek :-D
2011. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Semmit,megyek tovább,de ha lehet elkerülöm őket. :/

16L

2011. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:50


Ez jó :)

2011. jan. 26. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha normálisak és csak köszönnek kedvesen visszaköszönök. Ha mást is mondanak, akkor rájuk sem nézek és tovább megyek..


L/19

2011. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

17:51 illene tudnod az alapvető illemszabályokat. Ha normálisan rád köszönnek, tessék visszaköszönni. Ők épp úgy emberek, mint az anyád, apát, szomszédod. Ne legyél tapló.

Nálunk a kertészeti dolgozók ilyen köszönősek. Mikor ültetik a virágokat, takarítják a parkokat, szinte mindenkinek köszönnek. Én néha még meg is szoktam állni, 1-2 szó, mondat erejéig. Az a furcsa, hogy látszik, hálásak azért, mert emberszámba veszik őket. De a településünk Fő utcájának a felújításakor is köszönő viszonyban voltam a melósokkal.

2011. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És akik idősebbek és azok köszönnek nekik hogy köszöntök vissza? :d
2011. jan. 26. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!