Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki több év különlé...

Van olyan, aki több év különlét után mégis újra összejött az exével?

Figyelt kérdés
Hogy csinálták, mik voltak a körülmények stb.?
2011. jan. 26. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy nagyon csúnya félreértés miatt volt a szakítás. Még csak nagyon rövid ideje voltunk együtt, mikor az exem elkezdett ostromolni a szerelmével, vissza akart jönni. Én már akkor kezdtem beleszeretni az új pasiba, nem akartam kibékülni az exemmel. De ő beijedt, azt hitte, hogy vissza fogok menni hozzá és szakított velem. Pedig én vele akartam volna maradni. Nem is tudtam mire vélni a szakítást, aztán csak kibékültem az exxel, pedig már nem szerettem. Ahogy telt az idő, egyre jobban éreztem, hogy nem jó így, hiányzott, vele akartam volna lenni, de azt hittem, hogy ő nem akarja, pedig ő is szeretett még. 2 év telt el így, és egyikünknél se múlt el. 2 hónappal ezelőtt újra egymásrataláltunk, egy közös barát segítségével( aki a tudtom nélkül elmondta neki, hogy még mindig őt szeretem, és úgy érzem, ő az igazi) Nagyon boldogok vagyunk, jobb nem is lehetne, erre vágytam már 2 éve, és most végre minden a helyén van:)
2011. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm szülei. Apuka otthagyta az asszonyt meg a gyereket, 10 éves volt a lány, gyerektartás semmi, látogatás semmi, nőzött, bulizott, élt. Mire felnőtt a lánya, ő frankón lerobbant, a volt felesége meg visszafogadta. Ma mindenben a pasi dönt, játssza a nagy családfőt, szerencsétlen nő meg boldog (állítólag), mert mégiscsak őt szereti.
2011. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van,pl én.Volt 1,5-2 év szünet.Azóta lassan 5 éve együtt vagyunk.Megtudtuk,hogy milyen egymás nélkül:szörnyű.Azt mondják,hogy nem jó egy kapcsolatot újrakezdeni,vagy újramelegíteni.Ez sok dolog függvénye,nálunk ez a mendemonda nem állja meg a helyét.Nagyon fiatalon mentünk szét,most is fiatalok vagyunk,de sokkal érettebbek.Rengeteg,rengeteg,de tényleg rengeteg közös élményünk van,a gyerekkorunk felét egymással töltöttük.Írhatnék ide ezer oldalt,de nem fogok,csak azért írtam,hogy van rá példa,hogy működhet a dolog.21/F
2011. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátommal (vagy 7éves kapcs) olyan 2030 körül fogok újra összejönni, ha akkor éppen nem lesz senkim, és élünk még. Megígértem neki. :-)
2011. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!