Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap szeretnék elmenni pár...

Holnap szeretnék elmenni pár osztálytársammal reggel a Mekibe, mert nem lesz első 3 órám. Félek, hogy anyám nem enged el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:19
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
43%
Egyél rendes kaját, ne azt a szemetet amit ott adnak.
2011. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%
A meki igenis finom kaja kedvencem és nem vagyok elhízva mikor kupon van hetente 3x megyek
2011. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
:DD Ámúgy én egyetértek abban, hogy szemét amit ott adnak, de szerintem havonta egyszer ha beugrik semmi baja nem lesz..
2011. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
42%
Annyira engem sem érdekel,elvégre nem rólam bizonyítvány ez a viselkedés. :D
2011. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 napietus ***** válasza:

először is amit a Mekiben adnak sz tényleg szemét a szó szoros értelmében (képzeljétek mi lehet abban a "húspogácsában", ami hónapok alatt nem romlik meg szobahőmérséleten...nyammm :P:D). ettől függetlenül gimis koromban mi is jártunk néha, attól nem lesz semmi baja, csak nem kell rákapni, mert tleg sertés leszel tőle (ld. Super Size Menu, érdemes megnézni).


de a kérdésre: mondd el, hogy szeretnél emnni. valamit lép rá...

2011. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem azért okoskodtál kedves felháborodott, mert megírtad hogy ne egyen mekis kaját, hanem azért, mert NEM az volt a kérdés hgy egyen-e ott.

Az okoskodás az, amikor az ember nem a feltett kérdésre válaszol.

Nem azért vagyok bölcs mert anyuka vagyok hanem azért mert ha megkérdezi valaki hogy melyik irányba menjen pl. a vonatállomásra, akkoűr megmondom, nem pedig azt válaszolom hogy menjél inkább busszal.... mert ez NEM válasz a kérdésre.

2011. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:16


Ez oké, viszont azt nem értem, mi köze van az egésznek ahhoz hogy te most anyuka vagy-e vagy sem. A válaszod szempontjából teljesen irreleváns, így viszont azt a hatást kelti, hogy te anyuka vagy ergó mindent jobban tudsz, és nyugodtan leszólhatod más válaszát. Pedig a kérdésre az sem válasz, ha te egy másikat kritizálsz.

2011. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%

Én megírtam hogy mondja el az édesanyjának. Ez válasz volt a kérdésére.

És nem én kezdtem az anyukázást....azt hogy 26 éves anyuka, mindenhova oda szoktam írn, mert én is szeretem tudni hogy 12 éves kiskamasztól kaom a választ vagy idősebbtől, tahát egyfajta azonosítás, megszokás, ennyi.

2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 napietus ***** válasza:
még annyi, hogy ne hallgass azokra, akik arra bíztatnak, hogy hazudj! ha lebuksz, utána anyukád nem fog bízni Benned, és tényleg nem fog elengedni sehova...egy mekis reggeliért nem érdemes a bizalmát eljátszanod, mert később meg fogod bánni. az meg, hogy másra kérj pénzt, mint ahogy itt valamelyik iq-bajnok javasolta, különösen undorító.
2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Baromi érdekes megnyilvánulás az ha valaki egy ilyen kérdésre azt írja hogy mondd el anyukádnak. Igen, ez a mai világban már sajnos tényleg az "érdekes" kategória. Mert manapság hazudozásra bíztatni kell a kamaszokat, mert az nem számít gáznak. Azt senki nem kiscsajozza le, aki azt monmdja hogy hazudjál anyádnak! Nyilván azért mert okos tanácsnak tartjod. Gratulálok a neveltetésedhez, mert az ami igazán érdekes.
2011. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!