Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap szeretnék elmenni pár...

Holnap szeretnék elmenni pár osztálytársammal reggel a Mekibe, mert nem lesz első 3 órám. Félek, hogy anyám nem enged el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azonos volt a százalékunk az illetővel,aki azt mondta,hogy hazudjon.Az nem én voltam.Én azt mondtam,hogy akkor már inkább rendes étterembe menjen enni.

Nem baj.Okoskodjatok még. :D

2011. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
70%

Szia,

először is nem éri meg egy "mekizés" miatt hazudni anyukádnak.

Másodszor pedig szerintem ne járjatok oda, ott tényleg nem étel van...

(én is láttam a Super Size Me-t)

2011. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz, amit már korábban írt valaki, hogy ha véletlenül 'probléma' lenne, akkor azt mondom, hogy a suliban derült ki, hogy elmaradtak az órák.
2011. jan. 27. 16:16
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el az anyukádnak,hogy hova akarsz menni,mert biztosan meg fogja engedni.És még véletlenül se vegyél ki pénzt a táskájából(ahogy azt tanácsolták),mert el fogod veszíteni a bizalmát és a bizalom a legfontosabb minden kapcsolatban.
2011. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

nekem van egy ötletem: "Anyu, holnap az osztálytársaimmal a mekiben találkozunk, mert elmarad két óra. Tudnál adni egy kis pénzt hogy én is ehessek velük valamit? " ..ennyi..


ha tényleg olyan tipus aki nem engedne el, hát ne szólj semmit csak menj el szokott időben suliba és kész... mi sokszor mentünk errre arra, ha volt pár lyukasóránk, nem hiszem hogy anyut annyira érdekelte volna, hogy mindenről beszémoljak. Ha meg igen, milyen volt a suli? elmaradt pár óra, ennyi. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. nem barlangtúrára készülsz hanem megenni egy hamburgert...


hány éves vagy?


kedves válaszolók!! a kérdező NEM táplálkozási tanácsokat kért. Azt eszik, amit akar. Miért ne mehetne néhanapján mekibe. Anyukám nagyon egészségesen főz és úgy is él (bio stb), mégis néhanapján beül egy hamburerre, vagy salátára, mi abban a rossz.

Semmi közötök hozzá, hogy mit eszik, nem ez volt a kérdés. Semmi baja nem lesz tőle.

2011. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, még ilyenbe is beleszólnak, hogy ne egyél mekis kaját. Mekkora nyomik vagytok. Miért kell külön engedély hozzá? Nem bulizni mész. Bejelented, aztán annyi. Csak van 250 ft-od egy szendvicsre.
2011. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 BlackSword ***** válasza:
100%

Voltaképpen én sem rajongok a mekis kajáért, de ha nagyon rá vagyok kényszerülve, üsse kő, legyen...

De itt alapból a kaja szerintem a leglényegtelenebb része a dolognak... Fontosabb, hogy hol, mikor, kivel... Mondjuk én inkább egy pizzériát javasolnék, de nem ez a lényeg...


Mond meg anyudnak, hogy "X" "Y" "Z" meg én megbeszélük, hogy mivel holnap nem lesz első 3 óránk, beülnénk kicsit dumcsizni és harapni valamit a mekibe... Szeretném ha elengednél... És ígérd meg, hogy az első megtartott órára pontosan beértek...

2011. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ne a hazugságot válaszd! Annyien írtuk már hogy mondd meg neki őszintén, miért azt kell megfogadni aki hazugságra, ferdítésre buzdít?

Mert ebben az esetben nem is értem a kérdésed.....hiszen hazudni egyedül is tudtál volna, ahhoz nem kellett a sok okos kisgyerek hogy buzdítson is rá....


Inkább állj elé és mondd meg: anyu holnap a barátaimmal együtt reggeliznnénk a mekiben, mert elmarad 3 órám, szabad?"


Ennyi.

2011. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!