Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig nagyon irigylem, ha valaki kirándulni megy? Hogy vehetném rá anyámat, hogy menjunk mi is?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon otthonulo típus, mert ezt tanulta otthon!:( Vendégségbe sem szoktunk menni sehova, kávézóba se. Soha nem voltam még kirándulni, de az anyagi helyzetunk sem engedi meg, viszont nekem már nagyon elegem van ebbol az egyhangú életbol és jó lenne már kikapcsolódani. Csak vele mehetnék, mivel nincsenek olyan barátaim, apám meg "elmebeteg", egyedul persze nem szeretnék menni! Mit csináljak?:(
2009. febr. 5. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy hol laksz, de tavasztól őszig rengeteg ingyenes nyílt túrát szoktak meghirdetni. Szinte minden nagyobb városban van ilyen lehetőség hétvégeken. Megadják a találkozó helyét és idejét, és egyszerűen odamész. A túra közben meg megismerkedsz emberekkel, és legközelebb már nem lesz olyan idegen az egész helyzet.
2009. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En úgy gondoltam, hogy valahova messzebbre menni kirándulni... Például Amerika, Afrika..:) a hiú álmok :D
2009. febr. 5. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az inkabb mar a nyaralas kategoria, amirol te almodsz. Hat ezek a kulfoldi utak nem ket fillerbe kerulnek, azt irod nincs ravalo.

Azert beszelj anyuddal, hogy szivesen elmennel, hiszen sokan mennek a kornyezetedbol, suliban is szoktak szervezni kulfoldi utakat a gyerekeknek.

Most mennyi idos vagy, lany vagy fiu vagy? En fiura saccolok.

Ha leerettsegiztel, akkor menjel ki kulfoldre, es ott lesz jobban majd penzed is, es elmehetsz mas orszagokba majd.

Vagy egy luxushajora menjel dolgozni, es akkor az egesz vilagot bejarhatod!!:))) Ilyenre gondolok:www.princesscruises.com

2009. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok, és még azért van egy pár év az érettségiig...
2009. febr. 5. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:

ezek tényleg nagy álmok.a mai világba ez nem olyan egyszerű.21 éves vagyok egyszer voltam a tengernél,Szlovéniában.Már 3éve külön háztartásban élünk a párommal,azóta meg se fordult a fejünkben egy külföldi ut.nagyon drága.talán majd jövőre......

itthon is sok szép hely van.

2009. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy itthon is szép hely van, de én valahova messzire vágyok, ott jobban érezném magam! Itt senki sem érti a viccet, stb...:( Már megbocsássatok, de én nem szeretem ezt az országot! Amúgy szlovákiai vagyok!
2009. febr. 5. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ertettem a viccedet, epp azert irtam, hogy majd suli utan menjel ki kulfoldre dolgozni, akar egy luxushajora!
2009. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eljön még a te időd, ne aggódj! Én 19 évesen kezdtem utazgatni, és azóta elég sok országot bejártam. Egyrészt a fősulin, egyetemen sokkal könnyebben találsz olyan barátokat, akik utazni tudnak veled, másrészt majd mikor már keresel, akár meg is hívhatod anyukádat egy utazásra. Hamar rá fog kapni az ízére, ebben biztos lehetsz!
2009. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!