Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leendő anyósommal és apósommal...

Leendő anyósommal és apósommal nem tudunk kijönni sehogysem. Már nem járok oda, de ez sem lesz megoldás. A párom soha nem állna az én oldalamra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom anyjával nem tudjuk egymást elviselni... Ez elég finom kifejezés volt. A párommal nem vagyunk még házasok, de régóta együtt vagyunk és együtt is lakunk. Ez idő alatt sokszor került már sor összetűzésekre a két öreggel, és mostanában elegem lett belőle, hogy a párom sosem kel a védelmemre. A legutóbbi esetnél is kifejezte felháborodását, (nekem) hogy: " majd megkérdem már tőle, mi a ...-t kell veled ordibálni, főleg mások előtt?!" Még örültem is, aztán másnap mikor hazajött, kérdeztem beszéltetek? Mmm, nem... És ez rendszeres. És k.rvára elegem van a szüleiből. Folyton a feszültség van. És az, hogy nem véd meg soha?! Nem áll egyikünk pártjára sem, de mindig mérges RÁM, hogy "nem tudunk megülni egymástól".
2011. jan. 28. 10:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Ezt Neked kell megoldani. Azt erdemes tudnod, hogy amikor elfogadod a parodat, akkor azt is elfogadtad, hogy elviseled a szuleit, mivel a Szulei, s Ok ugyanugy az elete resze, mint Te.

Te a tarsa vagy, a szulei pedig a Szulei. Tehat Neked kell megtanulnod azt, hogy hogyan tudsz hozzajuk alkalmazkodni, hogyan tudod ezt kezelni, hiszen csaladtagok vagytok.

Nincs olyan, hogy eleged van, mivel meg frissen kerultetek ossze, s mi lesz 10-20 ev mulva?

Ezen erdemes elgondolkoznod, s igy megtalalnod a megoldast.

A vita nem fog megoldani semmit, tehat probalj meg Anyosoddal megbaratkozni.

2011. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Itt a kapcsolattal is vannak gondok sajnos...
2011. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. A párod jól teszi,hogy nem áll egyikőtök pártjára sem! Nektek kellene ordibálás nélkül megbeszélni a dolgokat. Ha a párod szüleinek van igaza,akkor neked kell változtatni. Ha neked,akkor őket erre ráébreszteni.

Jó indulattal és higgadtan,kulturáltan minden problémát meg lehet oldani.

2011. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de lehet nem írtam le érthetően, mert egy fontos részlet kimaradt. Mondhatnám azt is, hogy a drága édesanyja addig nem nyugszik, míg szét nem mar minket egymástól. A párom apjával eleinte nem volt semmi gond, szerettem nagyon, csak apránként megváltozott... Én hiába is törekednék a békére, akkor sem sikerülne. De már nem is akarom. Nem belé lettem szerelmes, nem a az ő férjébe, hanem a fiukba. Nem akarok én az ő családjához tartozni. Külön családot akarok...
2011. jan. 28. 10:40
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is gondok vannak a kapcsolattal,mert a barátodnak mindig az mellé kéne állnia,akinek igaza van!Ha te vagy,akkor melléd,ha az édesanyja,akkor ő mellé-ennyi az egész.
2011. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Aztán másnap mikor hazajött, kérdeztem beszéltetek? Mmm, nem... És ez rendszeres.

az a baj,hogy nem beszélitek meg a problémákat,így nemfog működni...

2011. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: rámutattál a másik nagy gondomra: nem lehet megbeszélni normálisan semmit. Mindig ezt kapom: hagyjál már a hülyeséggel... Mindegy, hagyjuk.... De értsd meg hogy nem érdekel.... Ennyit tud. Segítsetek, mert megőrülök!!!
2011. jan. 28. 10:48
 8/25 anonim ***** válasza:
Az én párom sem állt mellém ha vita volt a szülőkkel. Sosem. Azóta ő az exem.
2011. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem várhatod el a társadtól hogy válasszon a szülei és közötted, mert az azt jelentené hogy nem szereted hanem birtokolni akarod. Ha nem tudsz kijönni velük, akkor ne járj össze velük, de ne uszítsd ellenük a fiukat.

A társad pontosan azért nem folgal állást ebben, mert nem is lehet, békét szeretne. Okosan teszi.

2011. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Megoldás a lelépés!
2011. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!