Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy osztanátok be havi...

Hogy osztanátok be havi 50ezret vásárlásra? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Eddig nem sikerült pedig minden hónapban egyre kevesebbet költünk, és csak az olcsót az akciósat vesszük.Mindig kölcsön kérek a hó végén anyutól.

Van egy 4 hónapos babánk is, aki sajnos tápszeres és az nagyon drága azon nem tudok spórolni.


2011. jan. 28. 11:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy tudom, írta a kérdező hogy tápszeres a baba, nem szopizik, de én általánosságban írtam hogy nem elég ha valaki akarja a pénzt, mert baba mellett nem így működik már sajnos.
2011. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%
Félre ne értsetek én ezeket nem rosszindulatból írtam.Nekem is van kocsitörlesztésem,albérletben lakok.Volt úgy hogy 1évig nem találtam munkát és a félre tett pénzemböl éltem és próba napos fizetésekböl fizettem ki mindent.Mindíg kell lenni félre tett pénznek.Ha meg ennyire nem jössz ki a pénzböl add el az aranyakat.5800g áron megveszem. "23:18"-as
2011. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szia 23:18-as.

Volt félretett pénzünk, de a terhesség félidejétől nem dolgozhattam, a táppénz meg nem annyi mint a fizetés, és elkezdtünk hozzányúlni a tartalékhoz, mivel nem vagyok gyakorlott sporoló napi dolgokban így kezdett fogyni, és még a lakásra is költöttünk. A sporolás most kezdődik igazán, és a kérdés is ezt tartalmazza, hiszen nagyon sok mindenkinek van ebben gyakorlata. Ez érdekel igazán ki hogy csinálja.

Aranyaim nincsenek nem szeretem.

2011. jan. 29. 21:45
 24/26 anonim ***** válasza:

Én már válaszoltam előzőekben, (80%)


Én a kajákon úgy spórolok hogy egyik héten pl. csinálok nagy adag tökfőzeléket (50 huf), és azt esszük 3-4 napig. Ha elfogyott, akkor jön valami husis, pl. pöri, akcósan vesszük tecsóban 599/kiló csirkecombi, krumplipürével mondjuk esszük 3 napig. Reggelizni gyümölcsöt szoktam, vacsizni szintén (diétázom, két alma elég olcsó / nap :))


Szóval a kaján lehet ott spórolni hogy nagyon sok főzeléket eszel feltét nélkül vagy krumplis tésztát, tojásos nokedlit, tejbegrízt, ilyesmiket...sajnos nekünk sem futja marhahusira állandóan, azt általában 3-4 havonta veszek pedig imádom.


Ruhákon nem szeretek spórolni mert gyűlölöm a turklálókat, szóval ritkábban veszek de akkor normálisat.


Szóval mi a kaján tudunk legjobban spórolni, ja, kézmosó, mosogató, budipapír, zsepi, ilyesmik szigorúan tesco márka vagy s-budget... mert ha ezekből mind zewa-t meg purt meg palmolive-et vesz az embert, hát az 1-2000-rel igencsak megdobja a vásárlás összegét.

2011. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ja, félretett pénzünk sajnos nincs, amióta babánk van nem tudunk félretenni, hónap utolsó napjaiban már igencsak meggondoljuk azt is hogy nem itthon eszünk, hanem szüleimnél (viccen kívül...de nálunk ez nem gond, nem olyan család vagyunk, oda-vissza segítünk így ha kell)

Arany ékszer nálunk sincs, csak a jeggyűrűink.

2011. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
óó, bocsi, a tökfőzi természetesen nem 50 huf, hanem 500!
2011. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!