Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A helyemben hogyan osztanátok...

A helyemben hogyan osztanátok el az étkezéseket, és kb. mit ennétek mikor? (Nyilván fogyás a cél)

Figyelt kérdés

173/85 L


7 előtt szoktam kelni, kávéval indítok ez tuti :)


kb f9-f10 edzek hétköznap


este f9-9 körül érek haza, olyankor általában nagyon éhes vagyok, úgyhogy ilyenkorra muszáj egy étkezést beiktatni - már csak azért is, mert ilyenkor szoktam feladni, és becsokizni, vagy chipsezni sörrel, és ezt jó lenne valahogy elkerülni.


11 körül fekszem le.


2011. szept. 14. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Harcosok étrendje. Én csak ennyit mondok. :o) Én ezt csinálom és fogyok tőle, nőtt az önbizalmam, az akaraterőm, energikusabb vagyok és még fogytam is.
2011. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Inkább olyan jellegű dolgokra gondolok, hogy edzés előtt inkább szénhidrátot, utána inkább fehérjét. Hogyan időzítsem az ebédet és az uzsonnát, hogy vacsira még ehessek este is valamit. Alapvetően az időzítés a gondom.
2011. szept. 14. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Edzés előtt fél-1 órával benyomsz egy banánt max, utána meg egy fehérjeturmixot. Este meg max saláta és fehérje mehet, szénhidrát semmiképp.

Ám még mindig tartom, h neked a harcosok étrendje feküdne.

2011. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves L.!


olyan módon írtad ki a kérdést, és a kiegészítést, hogy az én részemről mindenképpen kiérdemelted a tanácsadást.

este chips, sör! úú de jó is esne nekem is..


általánosan az ébrenléted óráira ossz szét 5-6 étkezést, este legyen már fehérjedúsabb és kevesebb CH, egyébként ha nem valami nagyon speciális célod van étkezéssel, mindegy! lényeg mit eszel, mennyit és mennyire egyenletesen egy nap. ha érdekel pontosabban valami, Te írj nyugodtan! aki tudja este milyen egy jó ser, az megérdemli az eddigi "kutató munkám" eredményeit, ha méltónak találja meghallgatásra.

2011. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!