Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám ki páromból...

Hogyan hozhatnám ki páromból a régi romantikus énjét?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt. Jelenleg egy lakás felújjítás közepén vagyunk. Sok a stressz sok a meló, valahogy talán ennek hatására szinte nincs is más beszédtémánk. A lényeg hiányzik a romantika, a felhőtlen éjfélekig tartó beszélgetések. Remélem értitek mit akarok mondani.

Tudom most sok olyan válsz lesz, hogy beszéld meg vele, stb, de ezt nem akarom neki szavakba önteni, mert akkor utánna olyan erőltettenek fog tűnni minden, mert én kértem meg rá.

Azt szeretném, ha saját magától érné fel, hogy mit szeretnék. Hogyan lehetne ezt elérni szerintetek?


2011. jan. 28. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De saját magától nem fog rájönni, hiszen férfi!!

Elnézést a férfiaktól :)

Saját férjemről tudom, olyanok, mint egy nagy gyerek és a nők nekik kb., mint egy japán nyelvkönyv.

Csak a kommunikáció marad akárhogy nem szeretnéd.

Nekünk ez mindig bevált.

2011. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi 8 év házasság után jutottunk el erre a szintre. És nekem kellett megtennem az első lépést, mert lassan elveszítettem volna a feleségemet. Egy nőnek olyan eszköztára van aminek egy férfi nemigen tud ellenállni. Használd és eszre fogja venni, hogy valamin változtatni kell. Ha nem veszi észre mutasd meg neki mi az amit elveszíthet ha nem változtattok az életeteken. Sok sikert.
2011. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tudom most sok olyan válsz lesz, hogy beszéld meg vele, stb, de ezt nem akarom neki szavakba önteni, mert akkor utánna olyan erőltettenek fog tűnni minden, mert én kértem meg rá.

Azt szeretném, ha saját magától érné fel, hogy mit szeretnék. Hogyan lehetne ezt elérni szerintetek?"


Te megérdemled amit kapsz.


Az emberek NEM GONDOLATOLVASÓK. (Ha eddig nem tudtad volna.) A nők sem. (Minden ellenkező híreszteléssel ellentétben.)


Ha szólsz neki, és Ő odafigyel Rád, megérti amit mondtál, akkor mondhatod, hogy felérte ésszel. Ha nem szólsz, csak sóhajtozol, akkor Te nem éred fel ésszel, hogy ez nem így működik. Ez a hited nekem nem ártalmas, neked viszont nagyon is. Ha már olvastál elég sok választ és tudod, hogy "sok olyan válsz lesz, hogy beszéld meg vele, stb." akkor mégis mit gondolsz, ez egy véletlen, vagy azért van így, mert az általános megfigyelés az, hogy EZ MŰKÖDIK?


Persze, ha Te nem akarod azt a megoldást, ami működik (legalábbis a legjobban a tapasztalatok szerint), akkor az a Te dolgod. Akkor mit is lehetne mondani neked? Pl. Fesd ki meztelenül az előszobát, hátha az bejön...

2011. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Nah! Lakásfelújítás,... máris egy közös téma, és egy újabb apropó a romantikázásra! :-) Igaz, a közeg le7 nem a legháborítatlanabb, le7, hogy a ház/lakás úgy néz ki mint egy csatatér, de ebben is meg lehet találni azt az oldalt, amit te hiányolsz. Viccet félretéve... elő le7 venni a fantáziát, és komolyan,... nem kell szégyellni, le le7 kapni egymást egy menetre a felújítás közepén is.

Egy lakásfelújítás közben olyan dolgok, emlékek tör7nek fel újra, akár hosszú idő után is emlékezetünkből, ami beindít6ja fantáziánkat, és a másikat elképesztően szexinek, vonzónak le7 képzelni mittomén egy-egy festékcsíkkal a homlokán vagy valami. Határt csak a fantáziátok szab6!


Éjfélig tartó beszélgetésre most ne számíts, amíg felújítotok, mert fáradt lesz, befelé fordul, azt' alszik, örül, hogy másnap fel tud kelni. Ha elvárod tőle, merevedési zavarai alakul6nak ki. Ismerős dolog, én is csak férfiból vagyok...

A romantikázás idejét át kell tenni más időpontra. Le7ne akár egy "futó kaland" is egymással, vagy bármi. Azt az időt, amialatt együtt tartózkodtok kell tudnotok megfogni, s tartalmassá tenni! A megoldást azonban nem mindig a másiktól kéne várni, sajna ezt be kell vállalnod, ha szeretnél most ebben az időszakban némi változtatást, mert a párod meghallgatja ugyan, talán meg is érti, de a hatása sztem csak lelkiismeretfurdalás lenne. Te nő vagy, az ő szemében kivételes személyiség. ez egy tökéletes apropó arra, hogy ezt ismét bebizonyítsd neki! :-) Ha esetleg nem akarna belemenni, mert fél, hogy mittomén... "piszkos lesz a ruhája"... NA ÉS???? KIT ÉRDEKEL??? Kisebb áldozatokat mindig tudni kell bevállalni egy-egy nagyobb érdekében... nemde?? :-)



*****

Egyik segélykérő, aki tavaly hasonlóidőtájt megkeresett >>priviben, korai magömlése miatt volt frusztrált. ez is pszichés ok, mint a merevedési zavar. Később, miközben hosszasan elbeszélgettünk, derült ki, hogy a barátnőjével sosem látják egymás testét szeretkezés közben, nem merik "máshol csinálni", csak az ágyban takaró alatt, és egymás előtt is szégyellik magukat, s így a testüket is. Számukra a szeretkezés, a romantika nem örömforrás, hanem "szégyenteljes jó"! :-O

Véghezvittünk egy a számára eleinte aggályos, ámde annál hatékonyabb, ütős terápiát, majd utána húsvétra átbeszéltük a teendőit, mit s hogyan csináljon, érjen el, oldja fel ezek után bnője szégyellősségét is, hogyan tanítsa meg nyitottként viselkedni!?

Megtörtént. Hasonló "kulccsal" sikerült megnyitnia őt is (önmaga után), s "levetkőztette" vele minden szégyenérzetét. Azon hétvégéjük volt addigi életük legeslegtartalmasabb hétvégéje... (már glom sejted mire célzok ... ;-) ) Számos helyen számtalanszor, kifulladásig. És immáron nem a takaró alatt, hanem a ház/lakás legkülönfélébb részeiben ill. részein, és a leírásuk szerint "vadítóan jó volt". Voltak pillanatok, amikor romantikusan csinálták, voltak pillanatok, amikor hevesebben. De az az élményük PÁRATLAN volt, s az a vigyoros mosoly is az arcán, amit az élő webkamerás videohívás-kapcsolat alatt mindvégig láttam rajta. Öröm volt hallgatni, s nézni azt a boldogságot, amit, s ahogyan átélt(ek). (:-]

*****



Hogy miért is mesélem ezt most el neked?

10 év hosszú idő, nem lennék meglepve, ha belefásultatok volna a szokásaitokba, plusz még ez a lakásfelújítás is... do.Ob

Aki mer az nyer. Ha mersz kreatívan kezdeményezni, és megnyitod az ő fantáziáját is... ennek a felújítási munkálatoknak is meg le7 találni a kreatív pontjait, amelyeket ki is tudnátok használni AKÁRMIRE! Ha beszélgetni szeretnétek közben, akkor arra. Ha viccelődni, akkor arra. Ha pedig szenvedélyesen akartok szeretkezni, akkor arra. Nem kell körítés mindenhez. Ezek a dolgok van úgy, hogy teljesen feleslegesek. Ezek, s minden cicoma nélkül is simán le7 romantikázni, csak legyetek kreatívak! :-)

ENNYI! :-)



Remélem tudtam segíteni.

Üdv: EE

2011. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm.

Nem akarok közönséges lenni, de tényleg tiszta retek ott minden, nem is lenne baj ha koszosak lennénk, de azért koszos kézzel szerintem Ő sem szivesen nyulna hozzám, már mint úgy...

De amúgy jó ötlet, csak erre inkáb engem lenne nehezebb rávenni.

Na de próba szem csere

2011. jan. 28. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
lepd meg :) Tuti,hogy rámegy az összes időtök erre az egészre,de egy délután menjetek el egy gyógyfürdőbe pl. Nem tudom,hogy nálatok milyen árban van,de ha arra gondolsz,hogy a házasságotok vagy a boldogságotok ára...Na érted.:) Sztem a gyógyfürdő nagyon romantikus,ellazít,és egy szál fürdőruhában biztos szexi leszel!
2011. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!