Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladjam az eddigi életem...

Feladjam az eddigi életem miatta? Ti hogy döntenétek? Jó ötlet lenne oda mennem? Sok véleményt kérek!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat (sőt imádom), de 1000 km-re lakik tőlem, és ott jár egyetemre is, (Németország) . Szerintetek hagyjam itt az életemet (mindenem és mindenkim itt van), költözzek a városába és jelentkezzek be az ottani egyetemre, amihez még nyelvvizsgát is kellene tennem és egy felvételin is túl kellene esnem? (mert egyáltalán nem tudom, mit tegyek) mert most jelentkeztem egy egyetemre (itt is van felvételi),amire ha felvennének, akkor a távolság már csak 200 km lenne, (de be kell vallanom, nem túl nagyok az esélyeim, okos vagyok meg minden, de túl sok a jelentkező, és csak akkor vesznek fel, ha min. 90%-ra teljesítek).Én ezzel a 200 km-rel is olyan boldog lennék :) csak félek a kudarctól megint, mert már egyszer megjártam... :( Veszíthetnék bármit is, ha jelentkezek Németországba egyetemre? Köszi a választ :)
2011. jan. 28. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Én tuti mennék.
2011. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Veszteni nem fogsz vele semmit, sok sikert!
2011. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
49%
Ezen mit gondolkozol! Menj külföldre!!!
2011. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj.Nem éri meg a bizonytalanságot választani.
2011. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Veszteni szerintem se veszíthetsz , hacsak fel nem égetsz magad mögött mindent . Érdemes bebiztosítani , hogy legyen hova visszajönni , ha mégse jönne össze akár az egyetem akár a kapcsolat . Mert az hogy most ő a nagy Ő nem jelenti azt hogy akár pár hónap múlva nem akarsz "menekülni" előle (persze nem kívánom , de előfordulhat ilyen is és nem árt felkészülni erre is)
2011. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor belevágok!!! :)
2011. jan. 28. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tennék fel mindent egy pasira. Távkapcsolat megint más. Ha szétmentek is tudsz magaddal mit kezdeni kint?
2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Persze, menj ki, de csak akkor, ahogy az előző is írja, ha egyedül is megleszel. Mellesleg a 200 km majdnem ugyanaz mint az 1000. Ott sem fogtok hetente találkozni. ezt szinte biztosra veszem. Ha ugyanabban a városban lennétek, én annak látnám értelmét, ha már egyszer kimész.
2011. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi nektek is, hát ha kimennék és esetleg mégsem lennénk jók együtt, akkor is ottmaradnék, hisz hát magasabb ott a színvonal mint itt, és úgymond picit karrierista vagyok, tehát ellennék én egyedül is, ha már úgy adódna.
2011. jan. 28. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

ÉN ezerrel tépnék és nem gondolkodnék ilyenen vagy itt akarsz megpusztulni Abszurdisztán földjén? :-)))

Addig menj, amig fiatal vagy és adódik rá lehetőséged könyörgöm. Az meg, hogy bizonytalanság az hülyeség miért itt mi van? Vagy, aki azt írta, hogy ne válaszd a bizonytalanságot, annál talán tuti nagy a kánaán. :D

MENJ!

Ha nagy a gáz, még mindig visszatudsz jönni...

Sok sikert és kitartást!

2011. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!