Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Hogyan keveredjek ki ebből az egészből? HOVA MENEKÜLJEK?!

Figyelt kérdés

5 nappal ezelőtt eljöttem otthonról, mert elegem volt az anyám viselkedéséből. Ő tudja, hol vagyok, nem aggódik, mindennap beszélünk, de legalább sms-t váltunk. Múlt héten is leléptem, akkor az exbarátom egyik haverja fogadott be, aki tegnap megfenyegetett, hogyha nem megyek haza, rámhívja a rendőrséget. Eddig semmi sem történt, anyámmal dumáltak, anyám odaadta neki a címet, ahol bujkálok, a srác meg ide akar jönni. Ezenkívül anyám telehazudta a srác fejét, hogy én azt mondtam, hogy exemmel együtt meg akartak erőszakolni, meg ilyenek...Teljesen elborzadtam, és a srác nem hisz nekem. Exemet még mindig szeretem, de fura, hogy elküldött a fenébe, és most meg keresnek. Mit akarnak még elvenni tőlem? Hova meneküljek előlük, mit tegyek? Exem anyukája is mondta, hogy szakítsak meg velük minden kapcsolatot. Megtettem, pár órára rá felhívta anyámat, hogy szól a rendőrségnek, mert aggódik értem. Ha nem akarnak többé látni, minek foglalkoznak velem? Nem értem, én csak nyugalmat akarok. Mit tegyek?


17 éves lány


2011. jan. 31. 14:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%

Ahhoz képest anyád is nagyf*sz.

Én utánad mennék jól megvernélek azt húznál haza.

Másnap meg otthontól számítva a sulihoz vezető utat lenne a kimenő.

18/F

2011. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ahahaha, nem járok suliba, mivel egészségügyi okokból kifolyólag magántanuló vagyok :) Ezért tudtam eljönni ide is. Nem tudom, hogy most mit akarnak, de kössz a teljesen használhatatlan válaszod...
2011. jan. 31. 14:37
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Ahhoz képest, hogy egy 17 éves lány vagy, elég zűrös a magánéleted...


Hogyan jársz így iskolába?!... 8-o


Nem fiúznod kellene, meg össze-vissza aludnod, hanem iskolába járni és otthon lakni!!!


Ha az én lányom lennél, tuti jól megagyalnálak, hogy észre térj és megtanuld : egy taknyosnak otthon a helye, nem a fiúk ágyában!


Jó kis családod lehet, ahol az anyuka nem aggódik a 17 éves lányáért, hogy az hol dekkol napok óta...

2011. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia,


miért nem akarsz hazamenni? Hogyan tervezed a továbbiakat? Pesti vagy? Szeretnék segíteni, nem piszkálni akarlak.

2011. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

TYHŰ!...


Szóval "egészségügyi okokból" nem tudsz iskolába járni, viszont pasizni 17 évesen azért tudsz?!...


Itt lenne az ideje, hogy a gyámügy körülnézzen nálatok!

2011. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy majd egyből kezdődik a találgatás, a skatulyázás, hogy biztos b@szok is mindenkivel össze-vissza. Elmondom, hogy rohadtul nem, nem is érdekel egy fiú sem az exemen kívül, őt szeretném visszaszerezni, vagy valami. Nem kellene állandóan általánosítani, vannak még rendes lányok, nem csak hülye rib@ncok akiknek a szex az életük. Jó okom volt rá, hogy eljöttem otthonról, magántanuló is úgy lettem, hogy az orvosom adott egy papírt, hogy jobb, ha otthon maradok. Valójában nincs otthonom, múlt héten anyám rakott ki az utcára, örülhettem, hogy valaki befogadott...
2011. jan. 31. 14:42
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok hazamenni, mert anyám lelkileg terrorizál. Elmondja, mennyire megbánta hogy megszült, hogy egy szörny vagyok, azért mert vissza merek szólni neki, hogy én nem kértem életet. És nem, nem pasizok, MIVEL NEM ÉRDEKEL AZ EXEMEN KÍVÜL SENKI. T.köm televan az ÁLLANDÓ ÁLTALÁNOSÍTÁSSAL.
2011. jan. 31. 14:43
 8/25 A kérdező kommentje:
Még egy darabig maradok itt, aztán vagy keresek munkát, és elmegyek egy koliba, vagy nem tudom. Hazamenni semmiképpen sem akarom, maximum néhány holmimért. Amúgy nem pesti vagyok.
2011. jan. 31. 14:44
 9/25 anonim ***** válasza:
Anyukáddal nem tudod tisztázni azt az indokot amiért eljöttél? 17 évesen anyukád mellett a hellyed.Próbálj vele beszélni.
2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát ez így nagyon kusza....mivel csak a te szemszögedből lehet ismerni a történteket, ez kevés ahhoz hogy tanácsot lehessen adni. Illetve csak annyi jutott eszembe, hogy nyugalmat akarsz? Beszéljétek meg anyukáddal a dolgot, menj haza szépen, mert nekik sem lehet könnyű egy szökdöső, dacos tinivel, beszéljézek meg szépen hogy normalizáljátok a kapcsolatot és meg nem történtté nyilvánítjátok a kis közjátékot.


Nem elvenni akarnak tőled dolgokat, hanem egyszerűen nyugalmat akarnak, ők is. Az exed lehet hogy tőled, anyukád meg veled. A nyugalmat nem találod meg úgy hogy elbújkálsz, hogy lesz nyugalmad egy darab fillér nélkül? Mit fogsz enni, majd etet akinél épp bujkálsz? Fiatal vagy te még nagyon, bőven a családod mellett a helyed, ezer tini császkál el otthonról haverokhoz ha épp felhúzza az orrát, gondot okozva ezzel mindenkinek, pláne az anyjának. Csak arra nem gondol egyik sem hogy ez nem megoldás. Meg kell beszélni a problémát, nem elszökdösni aztán élősködni valakin, ez nem tartható semmilyen távon.

2011. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!