Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők vagy...

Távkapcsolatban élők vagy akik abban éltek hányszor beszéltetek és mennyi ideig egy nap mondjuk skypon vagy msn-en?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Naponta fél órát, 1 órát, attól függ, mennyire érünk rá.
2011. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi órákon keresztül szoktunk msn előtt ülni és beszélgetni.. 2,5 évig voltunk így. Amikor néha, este, felhívtuk egymást telefonon, mindig olyan boldogságérzet lett rajtunk úrrá..

Igazából így visszagondolva szép időszaka volt az életemnek, de jobb így, hogy már kb. 2 éve együtt élünk :)

2011. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefonon beszélünk, változó hogy mennyit, most hogy nyár van, van olyan, hogy 5 órát is beszélünk egy nap, persze nem egyszerre. Közbe tudok mást is csinálni, mert fülessel beszélünk.
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minden nap msn-ezünk, és annyit, amennyi szabad időnk van.
2011. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából 2 naponta beszélünk telefonon, közte meg sms.
2011. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na és szerintetek melyik jobb ha többet vagy kevesebbet beszéltek?
2011. aug. 27. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
12:27 vagyok. Szerintem ez változó, de mivel más 4.5 éve együtt vagyunk nem lógunk annyira a másikon. De olyan sosem fordult elő, hogy nem tudtunk miről beszélni...
2011. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel most szünet van ezért msnen kb napi 2 órát, és ezenkívül még telefonon 1,5 órát. De nálunk a heti 2 találkozás megvan a távkapcsolat ellenére is. :)
2011. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi 2 év "rendes" kapcsolatból csöppentünk 3 év távkapcsolatba (amiből még van 1 év)...

Mi sokat beszélünk nekem 2010 percem van egy hónapban, szóval napi 1 óra 7 perc jut, neki is rengeteg perce van, tehát akkor beszélünk mikor jól esik.

Ha eszembe jut egy vicc, ha találkoztam valakivel, ha meghallok valami jó pletykát:P, ha valami fontos van mindig beszélünk. Egyetemről jövet, egyetemre menet...este lefekvés előtt, reggel mikor kelünk fel. Viszont ezek nem ilyen "berögzött" dolgok, ha kimarad valamelyik hívás, kimarad, nem dől össze a világ, nem azért hívogatjuk egymást, hogy ellenőrizgessük mit csinál a másik...

Néha messengeren is beszélünk, bár Ő nem szereti...

Szerencsére már csak 8 hónap...:-S


21-L

2011. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fura, hogy vannak olyanok, akik fix 1-2 órákat beszélnek naponta. Mi csak három hetente találkozunk egy hosszú hétvégére, de egész nap kapcsolatban vagyunk így vagy úgy (skype telefonon, stb). Persze nincs semmi, ha valamelyikőnknek programja van, de azért szerintem jobb ez így, hogy ennyit beszélünk, szerencsére mindig tudunk miről.


Azt, hogy melyik a jobb, szerintem elég hülyeség eldönteni. Nekem így a jobb, hogy kvázi az egész nap egy hosszú beszélgetés, de közben persze mindenki el van foglalva a saját dolgával, dolgozik, de ismertem olyat is, aki hetente csak egyszer találkozott a párjával, pedig egy városban éltek, és beszélni se beszéltek sokkal többet, mert ők meg így találták jónak.

2011. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!