Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nagybátyám...

Mit tegyek a nagybátyám terrorba tarja a mamámat. Vagyis a saját anyját!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elkeseredett nő vagyok, mert a nem tudok mit tenni.. anyukám öccse az én nagybátjám teljesen kicsinálja a mamámat! A mamámról annyit 74 éves egy élet vidám és kitartó szupernagyinak is mondthatnám mert rendkivül jo fej! Ez mostanra eltünt, már nem nagyon nevet hisz lelkileg meg tört! A lényeg hogy itt már nem csak lelki testi dolgokrol van szó!!!! Szoval 2szer is megverte a nagybátjám a mamámat :((( anyukám feljelentette a rendőrségen, de a hölgy azt mondta ha nem ott lakik nem tehetnek semmit! Azt nem értem miért ell elmenni addig amig már vér folyik..ááá uristen inkább nem is akarom ezt irni! na szoval azt ki hagytam hogy a nagybátjám mamámmal lakik és a mamám nem meri feljelenteni mert már annyira retteg hogy utána mi lesz... hogy inkább elvisel minden fájdalmat! Istenem ....

Mit lehetne szerintetek tenni ezzel az abnormális emberrel?? mert a rendőrei nem tesznek semmit!!

Előre is köszönöm bárki válaszát!!


2011. jan. 31. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Zárat lecserélni, nem beengedni. Első körben mondjuk ezt.
2011. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Most volt a naplóban, vagy hol az az ürge, aki ilyen esetekben beavatkozik, ha kell.Olyan gyengék védelmezője hős féle.
2011. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell bérelni valakit, aki móresre tanítja, jól elveri. Pár ezrest megér.
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem távol tartási végzést lehet intézni,de annak is utána kéne járni hogy van pontosan.Nem akarok okoskodni,vagy hülyeséget írni.Vannak olyan oldalak,ahol lehet tanácsot kérni.Biztos van olyan,hogy Az ügyvéd válaszol...vagy vmi hasonló.Nem tudnának a család férfi tagjai összefogni és egy kicsit megruházni a nagybácsit?Micsoda féreg az ilyen(már bocs)Tuti arra megy,hogy szívrohamot kapjon szegén nagyi és rá maradjon a ház.Oké hogy az erőszak nem megoldás,de bizony van amikor az segít.Én jól elveretné.kidobatnám a házból,zárcsere,ablakra ajtóra rács.Ha hepajkodik kamera felvétel,vagy mivel ráfoghatják,hogy nem bizonyíték,akkor látlelet ha van sérülés.Mocskos ez az ország.Itt bármit lehet.
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Zár csere az nála nem tesz semmit, de azért köszi
2011. jan. 31. 21:13
 6/23 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tesz semmit? kifejtenéd?
2011. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem tudnatok magatokhoz venni? Akkor mar fel is jelenthetnetek a nagybatyadat.
2011. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem láttam a naplot sajnos, de erre rákeresek hátha segitene... ahj jo lenne! aranyosak vagytok!
2011. jan. 31. 21:16
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát igen a magyar igazságszolgatatás már csak ilyen és ezt tapasztalatból mondom. Ha az ember segítségért fordul hozzájuk akk leszarják, de ha a saját kezébe veszi az ügyet(mert mást ugye nemtud csinálni) akkor meg önbíráskodásért meg hasonló f.szságokért lecsukják...
2011. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Gondolom a zárcsere azért nem jó ötlet, mert betörné az ajtót az az agresszív köcsög.
2011. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!