Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nagybátyám...

Mit tegyek a nagybátyám terrorba tarja a mamámat. Vagyis a saját anyját!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elkeseredett nő vagyok, mert a nem tudok mit tenni.. anyukám öccse az én nagybátjám teljesen kicsinálja a mamámat! A mamámról annyit 74 éves egy élet vidám és kitartó szupernagyinak is mondthatnám mert rendkivül jo fej! Ez mostanra eltünt, már nem nagyon nevet hisz lelkileg meg tört! A lényeg hogy itt már nem csak lelki testi dolgokrol van szó!!!! Szoval 2szer is megverte a nagybátjám a mamámat :((( anyukám feljelentette a rendőrségen, de a hölgy azt mondta ha nem ott lakik nem tehetnek semmit! Azt nem értem miért ell elmenni addig amig már vér folyik..ááá uristen inkább nem is akarom ezt irni! na szoval azt ki hagytam hogy a nagybátjám mamámmal lakik és a mamám nem meri feljelenteni mert már annyira retteg hogy utána mi lesz... hogy inkább elvisel minden fájdalmat! Istenem ....

Mit lehetne szerintetek tenni ezzel az abnormális emberrel?? mert a rendőrei nem tesznek semmit!!

Előre is köszönöm bárki válaszát!!


2011. jan. 31. 21:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Any@s!! Tényleg ezt érdemelné, semmi sajnálatot!! Szerinte ott szarna maga alá, az tutko!!! pfff, annyira elképzeltem!! a rottyant fejét ahogy nem tud mit tenni, csak hebeg habog......
2011. jan. 31. 21:50
 22/23 anonim ***** válasza:
Pedig ha a hatóság nem segít sem az említett alapítvány akkor nincs más.Nem kell kinyírni csak kicsit megdolgozni,és lehetőleg kicsit profi szinten.És a végén azt csinálnám,hogy egy pár napi vagy akár hétig nagyi mellett lenni ha megjelenne.Nem tudom pesti vagy e vagy valamerre máshol laksz,ha vidéken az jobb ott nem olyan nagy a nyüzsgés.Hát te tudod mik a lehetőségeid de minimum a Nane-nél megkérdezném,h.mit lehet tenni.Sokaknak segítettek már.
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm hogy probálsz nekem vagyis nekünk segiteni! változtatni kell a dolgokon, mert ez nem állapot! További szép estét mindenkinek!
2011. jan. 31. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!