Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nagybátyám...

Mit tegyek a nagybátyám terrorba tarja a mamámat. Vagyis a saját anyját!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elkeseredett nő vagyok, mert a nem tudok mit tenni.. anyukám öccse az én nagybátjám teljesen kicsinálja a mamámat! A mamámról annyit 74 éves egy élet vidám és kitartó szupernagyinak is mondthatnám mert rendkivül jo fej! Ez mostanra eltünt, már nem nagyon nevet hisz lelkileg meg tört! A lényeg hogy itt már nem csak lelki testi dolgokrol van szó!!!! Szoval 2szer is megverte a nagybátjám a mamámat :((( anyukám feljelentette a rendőrségen, de a hölgy azt mondta ha nem ott lakik nem tehetnek semmit! Azt nem értem miért ell elmenni addig amig már vér folyik..ááá uristen inkább nem is akarom ezt irni! na szoval azt ki hagytam hogy a nagybátjám mamámmal lakik és a mamám nem meri feljelenteni mert már annyira retteg hogy utána mi lesz... hogy inkább elvisel minden fájdalmat! Istenem ....

Mit lehetne szerintetek tenni ezzel az abnormális emberrel?? mert a rendőrei nem tesznek semmit!!

Előre is köszönöm bárki válaszát!!


2011. jan. 31. 21:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Zár csere... hát ugy értem hogy simán betörné az ajtot, mert egy degerenált köcsög! nem tartom család tagnak!!!

És még lehet rosszabb lenne!! amugy most mondja anyum hogy már fenyegtözik hogy mindenkit kinyir.. engem tesom anyám!! ez egy beteg állat!! és egy alkoholista féreg

2011. jan. 31. 21:18
 12/23 A kérdező kommentje:

A távoltartási nem rossz ötlet, de utána mi lenne_? szoval nem tudom hogy tényleg az igazság ilyenkor hol van?! Komolyan legszivesebben én vernék be neki!! De tudom ez nem megoldás! Törvényesen szeretnénk intézni, de a maámámat nem lehet rá venni lépjen!

Max tényleg ha elköltözne onnan akkor merne! .......

2011. jan. 31. 21:22
 13/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én anyudat nem értem.Neki mi a fontos?Én hasonló esetért majdnem szemenköptem régen a mutert, mert az alkoholista "nevelőapuka" tönkretette a gyerekkorom.Nem is bocsátok meg soha!Egyedül fog megrohadni.
2011. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
ANyum jelentette fel, ezt a görényt!! az öccse de utálja szivből!!
2011. jan. 31. 21:25
 15/23 anonim ***** válasza:
Azért írtam a rácsot is ablakra ajtóra,sőt,még be is lehet fóliáztatni az üvegeket,és nem tudja betörni,benyúlkálni a kulcsért,vagy bedobni valami éghetőt.UUUUUUU Én nagyon tudnám mit kéne tenni.Kicsinálnám a roh@dékot!
2011. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Tetszett amit irtál kicsit nevettem, mert én kitudnám csinálni! de ez sem lenne jo mert akkor azon kéne lennie mamámnak hogy mikor mehet ki a házbol! Az tiszta rettegés!

ááááááá faxom bele verem, tudod én ha kell szarrá veretném a fejét, kezét lábát eltöretném!! Csak ha ezt meg teszen akkor még én leszek a vádlott....

2011. jan. 31. 21:33
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet ezt sokkal sokkal rafináltabb módon is.Gondolkozz!
2011. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak felbújtó lennél.Én ha ilyen helyzetben lennék bizony össze szednék egy két markos legényt.Először elkábítanám valami altatóval.A tetü egy raktárban vagy fészerben térne magához székhez kötözve,betapasztott szájjal,bekötött szemmel.Egy kis ütleg,de ne hallja,hogy többen vagytok.Csak egy beszéljen.Azt hiszi majd kiszabadul és le tud csapni.Megy a szadi,aztán szemkendő le,ott áll vagy 4-5 nagydarab símaszkos csuklyás fazon.Aztakurv@!Gondolja magában.Bajban vagyok.Na és akkor ezerrel ütleg gyomros miért bántod az anyád te köc.ög,stb stb,meg ne tudjuk még 1x!!!Tovább is van mondjam még?Na nem halál a vége.Azt Én se akarnám.
2011. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Gondolkozok.. állandoan ezen jár a buksim! szoval jah hát lehetne rafkosan...
2011. jan. 31. 21:43
 20/23 anonim ***** válasza:
Muszály valamit tenni nincs mese.Na nem osztom az észt,mert még a végén engem is elvisznek.Nők a nőkért alapítvány? Olyan is van ám!
2011. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!