Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól bele az életembe a...

Miért szól bele az életembe a nagybátyám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 1 év járás után szakítottunk, mert nagy a távolság. A fiúnak most lesz a születésnapja, és én vettem neki egy könyvet, amit nem postán szeretnék elküldeni neki, mert az számomra valahogy illetlen. Közös megegyezés alapján találkozunk pénteken. Úgy volt, a nagybátyám megengedi, hogy náluk aludjak, de ma felhívott, hogy közölje, szerinte túlhajtom magam a fiúval való kapcsolatért. Miért túlhajtás, ha szeretjük egymást? Együtt akarunk lenni, és egy hosszú beszélgetés után mindketten úgy látjuk, a távolság nem lehet akadály. Mit gondoltok erről? El sem hiszem, hogy a nagybátyám így megpróbált beleszólni az életembe.
2010. nov. 9. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert bunkó azért szól bele. Ne foglalkozzál vele, legfeljebb nem alszol sehol, de együtt lesztek a sráccal.
2010. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, legvégső esetben belevonom az anyósjelöltemet a dologba. [afféle meglepetés tali lehetne még a dologból, vagy valami ilyesmi] Hihetetlen, hogy a nagybátyám ilyen 1 f@sz. Még van 1-2 apró dolog, amit tudok róla, de Ő nem tudja, hogy én tudom azokat a dolgokat...Azokkal nagyon durván megszorongathatnám a tökét, de inkább ráhagyom, verje a nyálát a havi félmilliójára...
2010. nov. 9. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyád ha támogat és engedi, hogy náluk aludj, akkor is beleszól az életedbe, csak akkor számodra pozitív irányba, és akkor már más a szád íze. :)


Tartsatok ki egymás mellett, meg lehet azt csinálni a kívülállók segítsége nélkül is, ha ti akarjátok.

2010. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azon leszünk a fiúval, hogy ne 1 ilyen apróság miatt hiúsuljon meg a találkozó. :)

Egyébként anyám most mesélt pár dolgot a nagybátyámról, amik erősen megváltoztatták az eddigi pozitív véleményemet irányában...

2010. nov. 9. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szinten beavatod a dolgaidba /ott akarsz aludni/, akkor el kell fogadnod a véleményét is.
2010. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

A nagybátyád szerintem csak félt téged. Nem akarja, hogy szakítás után újra találkozz a fiúval, mert úgy gondolja (szerintem igaza van), hogy szakítás után már nincs értelme találkozni, ráadásul rád nézve kicsit gáz, ha "tepersz". Másrészt attól is fél, hogy találkoztok, szeretkeztek egyet, aztán a srác, mint aki jól végezte dolgát odébbáll. Aztán, ha megint rájön a szükség, akkor újra felkeres téged és megint ott van neki a lehetőség az igényei kielégítésére. És az ilyen lányokra, akik csak a sex miatt kellenek van egy bizonyos nagyon jól meghatározó konkrét szó, de most nem írom ide, mert kimoderálódna.

Szóval szerintem egyáltalán nem rohadt szemét a nagybátyó, hanem realista és nem utolsó sorban férfi.

És légyszi ne százalékoljatok le azért, mert igazam van.

Üdv.

2010. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó - éppen ezért mondtam a nagybátyámnak, hogy náluk szeretnék aludni.

Nem mellesleg bennem van annyi tartás [nem úgy, mint a mai lányok nagy részében, tisztelet a kivételnek], hogy nem fekszem le úgy senkivel, hogy nem járok vele. Múlt kedden találkoztam a fiúval, lett volna lehetőségünk szexelni, de én tartottam magam, és közöltem vele, hogy abban a helyzetben, amiben most vagyunk, nem vagyok hajlandó a testi kapcsolatra, akkor sem, ha amúgy őrülten kívánom a közelségét. Ő ezt megértette, elfogadta, és továbbra is úgy találkozgatunk, hogy semmit a kéznek. Amíg nem kezdünk újra járni, addig nem fogom hagyni, hogy ágyba vigyen.

2010. nov. 9. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt nem tudtam.

helyesen döntöttél.

de valószínüleg ezt a nagybátyád sem tudja és azt hiszi, hogy te csak arra kellesz a srácnak, és szerintem ezért ellenzi.

2010. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a nagybátyád valamiért meggondolta magát, csak nem tudta azt mondani, hogy bocs, de mégsem, hanem keresett valami kifogást, ami eléggé béna lett. Láss már ki a fejedből, nem a te lelki boldogságod vezérelte, hanem csak megbánta, hogy megígért valamit és vissza akarta csinálni.


A kérdésedben az volt, hogy te aludnál csak a nagybátyónál, nem hogy együtt. Most akkor mi is van?

2010. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!