Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek? Szülők vélemény...

Megengednétek? Szülők véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Adott egy 12 éves leány, aki nemsoká 13 éves, testileg korán érő, gondolkodása kissé naív. Elengednétek ezt a lányt bálba egész éjszakára, ha egyfolytában ezért könyörög? A bál felnőtt bál, egy férfi rokon szeretné vinni partnerként. Nem én vagyok a szülő, és a lány se, csak egy rokon, aki nem tudja, mi lenne a helyes. (igaz, nem rajtam fog múlni), de azért kíváncsi vagyok, ki mit gondol, és hogy döntene, mint szülő. Köszönöm.
2011. jan. 31. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!Semmilyen megbízható férfirokonnal,sehova.

Ilyen nekem is volt,és imádott fogdosni,én meg nem tudtam,hogy mondjam meg anyámnak.És a bálban,ahol a szüleimmel voltam a megbízható férfirokon 20 perc alatt az asztal alá itta magát.12 éves kislány vagy a szüleivel menjen ,vagy senkivel.

2011. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 nemkötömorodra válasza:
0%
Attól hogy valaki szórakozott lehett felelőségteljes is. Én is az vok :) ha jól ismeri a rokont, és megbízható miért ne. pl kiskoromban én is mentem felnőtt bálokra keresztapuval stb. A lényeg hogy megbízható legyen.
2011. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A kedves rokon bácsiktól valahogy borsózik a hátam...

Vajon fog inni ? Vajon villogni akar a kislánnyal,mert

kapuzárási pánik előtt áll ?

Van felesége ?

Nem értem,miért akar felnőttek közé menni ez a lány,

de tartok tőle,hogy érhetik maradandó élmények...

2011. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok.nem engedném el, szinte biztos .Lesz még a jövőben biztos 1001 aalkalom bálba menni
2011. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem, nincs felesége, elvált már pár éve, azóta egyedül él. A lány nagyon tüzes természetű, már tavaly is incselkedett pasikkal, sajnos volt alkalmam látni.
2011. jan. 31. 21:35
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valószínűleg unatkozni kezdene elég hamar.
2011. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

sehova NEM engedném,egy 12éves lány nincs mit keressen felnőtt bálba,pláne nem egy rokon egyedüllálló férfival-legyen az akármilyen megbízható is-NEM

nekem gyanús a dolog...:-S

2011. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús, ezért is kérdem meg mások véleményét is. A szülők még gondolkodnak, én mondjuk nem engedném el, de nekem nincs beleszólásom :(
2011. jan. 31. 22:08
 19/21 anonim ***** válasza:
NEM. :O A pasi sem normális. De legalább pedofil, vagy lolita-komplexusos. Ez egy iskolás kislány.
2011. febr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!