Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek? Szülők vélemény...

Megengednétek? Szülők véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Adott egy 12 éves leány, aki nemsoká 13 éves, testileg korán érő, gondolkodása kissé naív. Elengednétek ezt a lányt bálba egész éjszakára, ha egyfolytában ezért könyörög? A bál felnőtt bál, egy férfi rokon szeretné vinni partnerként. Nem én vagyok a szülő, és a lány se, csak egy rokon, aki nem tudja, mi lenne a helyes. (igaz, nem rajtam fog múlni), de azért kíváncsi vagyok, ki mit gondol, és hogy döntene, mint szülő. Köszönöm.
2011. jan. 31. 21:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Úgy látom a lánykát sem kell félteni akkor. Szerintem nem véletlen, hogy együtt akarnak menni abba a bizonyos "bálba". De jobb félni mint megijedni alapon én azt is feltételezem, hogy nem valószínű hogy végig a bálban lesznek. Egy 12 évesnek otthon a helye, és nem felnőtt 50-es pasikkal bálozgatni mégha rokon is, és beugrik néha náluk, akkor meg főleg nem. Ha észrevenném,hogy a lányom ennyi idősen kacérkodik ilyen korú emberekkel az biztos hogy 2 nagy pofonnal nyitnék, és a kedves rokont is kitessékelném. Sajnos (és úgy látom sok szülő így gondolja) a mai világban abszolút nem lehet megbízni senkiben, még egy férfirokonban sem.
2011. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!