Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is rossz anyám van?

Szerintetek is rossz anyám van?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és állt itthon a családi gondok nagyon. Apámnak nincsenek szülei csak én anyám és tesóm vagyunk neki. Anyámnak éll az anyja apja és testvére. Nagyon nagy gondok voltak amibe szerintem anyámnak nem volt igaza mert lehet hogy apám szerencsétlen és nagyon egy böszme ember mert tényleg igaz de viszint anyám meg megcsalta ami szerintem súlyosabb bűn. És anyám ilyet mondott nekem hogy válasszak hogy ő vagy apám... Ez szerintem nagyon nem volt fer kérdés és neki állt feljebb és mondta is hogy jól nézzem meg mert szallagavatómra se jön stb és kiment mamámékhoz aludni. Szerintem jól cselekedtem szerintetek?
2011. jan. 31. 22:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Jól cselekedtem hogy apám mellet álltam ki? Hogy értelmes legyen az utolsó kérdés.
2011. jan. 31. 22:47
 2/10 anonim válasza:
100%

Egy egészséges családban apára és anyára is szükség van. Elég, ha ennyit mondasz neki, és ha nem látná be, hogy mekkora baromságot vetett eléd, szerintem meg fogja érteni, hacsak nem egy kegyetlenül alacsony IQ bajnok.


Üdv.

2011. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igen
2011. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha apukád nem bánik rosszul anyuddal, tehát mondjuk nem adott apud okot a megcsalásra (mert erről neked nem feltétlen kellene tudnod) akkor igen igazad van:)
2011. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem fogjuk tudni megmondani hogy rossz-e az anyád. Azt tudom, hogy ez amit most csinált az nem volt helyes. Valószínűleg kétségbe van esve, fél, ingerült. Hogy mitől azt én nem tudhatom...
2011. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze pénz a téma és a megélhetés... Semmi oka nem volt anyámnak hiszen apám mindent megtesz érte még most is. Ő szent dolognak tartja a házaságot és anyám neve a szívére van tetoválva és 20 év után is szereti.
2011. jan. 31. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, hogy nem hagytad a Papadat egyedul, es ugy erzem, hogy kierdemelte ezt, hiszen O is biztosan nagyon szeret Titeket.

Most teljesen mindegy, hogy a mamad mier jutott el eddig, hogy megcsalja a papadat, de ez csak kettojukre tartozik viszont, tehat ha lehet, akkor kerd meg Oket, hogy ne elottetek rendezzenek jeleneteket, mert ez az O eletuk es csak kettojukre tartozik!

A szallagavatod nem holnap lesz, de nem szep dolog, hogy az Edesanyad ezzel zsarol, de ha nem is fog elmenni, akkor is meglesz tartva es ez nem a TE szegyened lesz, hanem az Ove. Viszont a Papad biztosan elfog menni!

2011. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen apám lett volna.Anyád önző.Jól tetted.Ha ilyenekkel fenyít az gáz.Lehet csak lelkiismeret furdalást akar okozni.Hidd el hogy Ő sokkal jobban fogja bánni,és hiányozni fogsz neki ha esetleg elmegy.
2011. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fer egy anyától ilyet feltenni ! Az más, ha azt mondja, hogy Ő innen lelép, és te választhatsz kivel akarsz maradni, de ez nem kellene magával vonnia azt, hogy akkor Ő nem lesz melletted már fontos dolgaidban, eseményeidben.
2011. febr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az apát választottam volna.
2011. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!