Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Nem tudom,...

Mi a véleményetek? Nem tudom, miért rossz ez anyám szemében?

Figyelt kérdés

Kisfiam 22 hós. Hasonló korú kislányok anyukáival szoktam viccelődni, hogy:

"Majd megyünk udvarolni!" meg ilyenek. Anyám meg azt mondja: "Ne ajánlgasd a fiadat senkinek!" Én nem ajánlgatom, csak viccelődöm. Tényleg felajánlásnak tűnik? Az anyuka társak jókat mosolyognak, némelyik meg is jegyzi,hogy majd akkor készülnek sütivel. :D


2011. júl. 12. 15:20
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésemről kértem véleményt, köszönöm. Amúgy meg nem vagyok éppen unatkozó kismama... Csak ez éppen piszkálta a csőröm. Tudtommal azért van ez az oldal.
2011. júl. 12. 15:29
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
En is szoktam neha a fiammal kapcsolatban viccbol mondani ugyanezt. Nem hiszem, hogy barmi banto lenne benne vagy ez ajanlgatas lenne.
2011. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk is szoktak igy "udvarolni",nem látok benne semmi rosszat,nem reagálok semmit.Ezzel ugy vagyok ha valakinek ez vicces hát tegye,nem zavar.
2011. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
én is ilyeneket mondogatok, pedig nem is az enyém a kölök, csak unokahúg :D ..de a Húgom is hasonlókat mond
2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%
Akiknek fiai vannak biztos, hogy kijön a szànkon ilyesmi. Ez nem ajànlgatàs csak büszkeség.:)
2011. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
53%
sztem ez nem rossz inkább aranyos
2011. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyan nem unatkozom, csak pár percre szaladtam fel ide...de azért válaszolnék a kérdésedre :D Az én kislányom 3 és fél éves, és bár konkrét magyarázatom nincs rá, de nekem sem tetszik ha valamelyik anyuka ilyet mond. A kisgyerek rettentő fogékonyak mindenre, én azt vallom, hogy a szavakkal ne játszunk.
2011. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is van egy kisfiam, és sosem jutna eszembe ilyesmivel viccelődni. Kicsit olyan hangzása van, mintha házasságszerző lennél 100 évvel ezelőttről, mikor a szülők dumálták le a házasságokat.

Egyébként a megyÜNK udvarolni megfogalmazás nekem különösen bántja a fülemet, kicsit olyan anyuci pici fiát vetíti előre, akinek az anyja ott áll a háta mögött a randin...brrrr...

Egyszerűen hülyén hangzik, na. Meg valahogy egy ekkora gyerek kicsi még az ilyen férfi-nő aspektusú dolgokhoz, szerintem.

2011. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%

alice_in_wonderland látszik, hogy nem tudod miről beszélsz! :)

Szánalmas vagy! :) Az ilyenre haragudni sem lehet.

Nem baj, az a lényeg, hogy mi kismamák, tudjuk, hogy mennyire nem unatkozunk és az, hogy néha itt pötyörészünk, lehet, hogy egy kis 5 perc szabadidő a nap 24 órájából.

Egyébként megértem a kérdezőt. Biztos, hogy ő is tudta a választ, csak már megtelt a hócipője, hogy az anyukája állandóan ezzel b..ja és igazolást szeretett volna látni, amit majd az anyukájának is elmond, hogy 10-bő 10 anyuka ezt másképp látja és hagyja békén ezzel a hülyeséggel. :)

2011. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem több éves korában csak nem mondogatná. :)

Ugye nem? :)

2011. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!