Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha anyám pasija...

Mit tehetek ha anyám pasija ellenemforditja a befolyásolható anyámat? Rossz helyre születtem.

Figyelt kérdés

Anyám a pasija miatt elakarja adni a házat h majd vesz nekem egy kis garzont és majd (idézem:)"elmegyek kukázni" tehát abból tartom fent.. o.O

Anyámnak bemagyarázta a pasija hogy drogos vagyok.(közöm nincs hozzá)

Mindig hazudik anyámnak,anyám meg el is hiszi minden szavát (nem csak velem kapcsolatban)

Mivel eddig iskolába jártam kaptam családit és árvaellátást ezért megmondta anyám pasija anyámnak hogy nekem ne adjon pénzt!

Anyám mindig engem lát a rossznak, a pasiját sose!

Anyám segit épitkezni a pasijának tehát amit keres külföldön azt a pénzt a pasija házára költi.

Mellékesen volt h késsel jött nekem anyám..

meg egy csomó embernek osztogatta a pénzt kölcsönbe kb 5évvel ezelőtt és azóta is "kapja vissza"....

Anyám tizenvalahány éve volt 4x elektrosokkos kezelésen, mert idegösszeroppanása volt, azóta nem egészen normális. Zeszi a szépet hogy szeret..közbe anyám ismerőseitől is olyanokat hallok vissza hogy engem anyám nem akart örökbefogadni, csak apám és hogy anyám nem szeretett, csak apám..

4 év alatt alig voltam otthon. Lepasszolt vagy öreganyámnak (1szoba,1konyha,1fürdő :S) vagy öreganyám testvérének vagy a pasimnak. Jelenleg a pasimnál lakok. Talán csak rá számíthatok.. Úgy érzem rossz helyre születtem. :S


2011. aug. 5. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezek tenyleg nagyon sulyos dolgok, foleg, hogy a hazat eladatja vele. Ugyanis ha kozosen vesznek valamit/epitkeznek, akkor az mar az ove is lesz, ha ra lesz iratva a ferfire. Valoszinuleg nagyon kihasznalja anyukadat, de sajnos van olyan, aki csak a sajat karan tanul. Most rozsaszin kod van a szemen, te pedig akarmit mondhatsz, valoszinuleg nem fogja megerteni. En a helyedben tisztes tavolsagban maradnek. Tehat ha a pasija elhagyja, akkor legyel ott mellette, de ne elj vele.
2011. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

első válaszoló:

anyám sokmindenkiben megbizott akiben nem kellett volna... "barátnők" stb-k.. akik kihasználták mind.. tudom hogy ez a faszi is olyan. nem akarom hogy kihasználja anyámat. Hogy tudnám megakadályozni? én azt akartam h legyen valakije ha már apa meghalt és az azutáni pasiját elüldöztem mert nem tudtam elfogadni (később kiderült hogy ő is kihasználta anyámat)

Szét kellene szedni őket és találni valaki mást anyám mellé aki nem használja ki anyámat, csak az a baj hogy ha valaki megismeri anyámat akkor egyből rájön hogy az a fajta akit ki lehet használni mert elbeszélgethet vele az ember meg meghallgathatja a problémáit és anyám már egyből azt látja hogy ő milyen jó ember... :S még amikor csak barátnői voltak ilyenek akkoris hiába mondtam neki..én voltam a rossz.. :S

2011. aug. 5. 19:04
 3/21 A kérdező kommentje:
ja és a pasija nem fogja otthagyni anyámat mert MEGÉRI neki velemaradni. :/
2011. aug. 5. 19:04
 4/21 anonim ***** válasza:
neked a vér szerinti anyud vagy örökbe fogadott gyerek vagy??
2011. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!Ez az ember nem érdemli meg hofy éljen.De anyukád hogy hiheti el hogy például drogozol,ha semmi bizonyíték nincs rá?Anyukád pasiját pedig gödörbe lőném!

Bocsi,de megkérdezhetem,hogy apukáddal mi történt?

2011. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
örökbefogadtak amikor 3hónapos voltam mert anyámnak nem lehetett gyereke és ki is vették a petefészkét.. mások szerint haragszik rám (vagy nem tudott elfogadni) tudatalatt h "miattam" nem lehetett gyereke én meg itt vagyok :S
2011. aug. 5. 19:10
 7/21 A kérdező kommentje:
tüdőrákban halt meg 2007ben :S
2011. aug. 5. 19:10
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy tudod megakadalyozni. Anyukad nagykoru, nem tudsz mit csinalni, ha egyszer o a pasival akar maradni. A pasi veled hogy beszel, mikor kettesben vagytok? Esetleg valami lebuktato felvetel segitene, ha bunko veled a pasi es anyad nem tud errol. Vannak sajnos ilyen nok, akiknek a ferfi fontosabb, mint a gyerekuk. Egyik ismerosomnel meg az volt, hogy az anyjanak uj ferje lett es eskuvo utan mondta a ferfi, hogy vagy en vagy a gyereked az elozo hazassagbol es a no a pasit valasztotta, a gyerek meg haveroknal nevelkedett. :S Azota elvaltak, a gyerekevel sem sikerult rendbehozni a kapcsolatot. Es nem buta no, tobbdiplomas, elismert szakember, a bunko ferje meg orvos volt. Latod, vannak ilyen emberek, akik megorulnek. Hany eves vagy?
2011. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amugy mi az, hogy miattad nem lehetett gyereke, mikor alapbol nem lehetett neki?
2011. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem az h miattam nem lehetett gyereke , csak lehet h rám haragszik azért mert neki nem lehetett.. :S

18/L

2011. aug. 5. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!