Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges megélni 5000...

Lehetséges megélni 5000 ft-ból? Esetleg valami támogatást vagy bármit kaphatok valahonnan?

Figyelt kérdés
El kell költöznöm hamarosan és a fizetésem nem lesz elég mindenre, az albérlet+ számlák kifizetése után max 5000 ft marad arra hogy egyek, meg minden egyéb. Akárhogy számolom nem elég, de nem tudom mit tehetnék. Valami ötlet?
2011. febr. 1. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olcsóbb albérlet? Másodállás?
2011. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha a lakás saját mérőkkel rendelkezik, meggondolod még azt is hogy a villanyt felkapcsold-e, és már spóroltál egy keveset...

Egyébként olcsóbb albérlet, vagy legalább olyan ahol kevesebb szokott lenni a fizetnivaló.

Támogatásról max akkor tudunk nyilatkozni, ha többet elárulsz magadról.

2011. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Milyen albérletbe akarsz te menni?? Ha nincs pénzed, akkor vegyél ki egy szobát főbérlőtől, ilyet Budapesten is találsz fix 30 ezertől (tehát nem kell számlákat fizetned), persze nem a legjobb megoldás, de átmenetileg megteszi. 5 ezerből teljesen kizárt, hogy kijöjj egy hónapban. Így viszont ha minimálbért keresel, akkor is marad még 30 ezred a megélhetésre, ami már elég.
2011. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Esetleg közösen kéne kivenni egy másik személlyel egy albérletet, és így a bérleti díj + rezsi megoszlanak. Szoktam ilyen hirdetéseket olvasni hogy albérlőtársat keresnek. De te is adhatsz fel hirdetést ingyen itt a neten.
2011. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


ezt nézd meg!

2011. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tanulságos írás.:)
2011. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Komolyan 80000-et fizet az állam, ha kihozok egy gyereket az intézetből? :O Ez azért nekem hihetetlen...

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak: ha mindennap vajas kenyeret eszel, akkor talán kijössz ennyiből. De ez nem megoldás. Talán a legjobb az lenne, ha keresnél lakótársat, így a rezsi és a bérleti díj megoszlik.

2011. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lesz lakótársam, de így is 45ezer az albérlet rezsivel így télen. Ennél olcsóbbat nem találtam. Hol van olcsóbb?

És suliba is járok meló mellett, másodállás így kizárva. Nem tudom mit tegyek.

2011. febr. 1. 11:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Én múltkor láttam a Tv-ben,hogy budapesten,bár nem tudom merre fele laksz.Lehet kivenni ilyen mini lakásokat,ami kb 20 nm-es,bár egy helységben van minden,de nagyon jól és igényessen megvan csinálva az egész.Azt hiszem olyan 30 ezer körül van.Hogy merre fele vannak azt ne kérdezd,de azt tudom hogy létezik ilyen.Szerintem jó megoldás,mert mégis egyedül vagy és lényegében mindened megvan.
2011. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mutatunk olcsóbbat,csak ird meg hogy hol
2011. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!