Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi létemre nagyon romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre nagyon romantikus alkat vagyok és ezért a nők folyton hülyének/gyengének néznek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok,a klasszikus férfi értékrendet képviselem, szeretek a hagyományos "rituálék" szerint udvarolni (esőben rózsával rommá-szarrá ázni), de ez mellett nagyon romantikus vagyok. (természetesen a megfelelő helyen a megfelelő emberrel).Amikor ez kiderül, akkor általában hülyének néznek(vagy legalábbis furán nagy szemekkel néznek rám). Tényleg ennyire kihalt ez a dolog, vagy csak én ragadtam itt menthetetlenül az ókorból?
2008. dec. 4. 20:43
1 2 3
 1/25 Srapnel ***** válasza:
70%
Erről beszélnek, hogy ilyen kell, de aztán összefekszenek az első szétszívott rockerrel. Az, hogy romantikus alkat vagy, nagyon jó, egyszerűen ma már mások a kimutatás formái. Nagyanyáink szokásai is mások voltak.
2008. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy a mai világban már igen kevés helye van a romantikának. Egyre elterjedtebb a durvaság. Vannak még nők akik szeretik a gyengédséget, a romantikát, a szenvedélyt. Csak már egyre kevesebben. Én személy szerint nem vagyok vmi romantikus alkat, de biztos jólesne hogyha a pasim kint állna az utcán egy szál rózsával a kezében és szarrá ázna, mert tudnám hogy milyen sokat érek neki és mikre képes értem. :)

Inkább az érettebb nőknél próbálkozz, köztük van még talán olyan aki kedveli a romantikát és vágyik is rá.

Aki keres az talál! ;)


16/L

2008. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem nagyon bejön ha egy férfi romantikus , és szerintem sok nő is így gondolja .
2008. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Srapnel ***** válasza:
54%
Virággal az esőben? Mi ez? Megmondom, mi az igazi szeretet: a minap láttam a tévében, hogy a nő odaadta az egyik veséjét a férjének. Na, az. Amikor a másik bajában is ottvagy. A többi leányregény.
2008. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó már kifejtette helyettem...
2008. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Pedig a romantikat sok no szereti, lehet, hogy nem jo helyen keresed a tarsadnak valot. Vagy, nem a romantikazassal van a gond, hanem tenyleg gyengenek tunsz. De, hat igy latatlanban eleg nehez mit mondani, keress tovabb, mert a nok igenis szeretik a romantikat!!
2008. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Néha keménynek is kell lenni. Tudni kell az arányokat.
2008. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem tűnök gyengének.Amit a zárójelbe leírtam, az nem véletlen van ott: csak megfelelő helyen és emberrel, addig a pontig meg átlagosan rideg vagyok, nyilván nem kezdek el lírákat szavalni az utcán, mint egy idióta, nem erről volt szó. Határozott egyéniségnek mondanak (az is vagyok), 7 éves korom óta sportolok, tehát még azt sem lehet mondani, hogy törékeny alkat lennék. Egyszerűen csak nem értem, hogy alkalomadtán egy apró, romantikus jellegű figyelmességnek miért lesz az az eredménye, hogy mintha nem akarnák elhinni, főleg erre lennék kíváncsi.
2008. dec. 4. 21:09
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én élnék-halnák egy ilyen pasiért! Szerintem ezzel mindent elmondtam!!^^ :D
2008. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért van ez? A gyengédség és a romantika egyre jobban háttérbe szorul. Talán azért néznek rád furán, mert ma már "nem annyira divat", mert ugye lassan már ez is divat kérdése... Szóval igen, lassan kihalófélben vannak a hozzád hasonló fiúk, de azért vannak olyan lányok, akik ezt értékelik, szeretik, csak te nem kopogtatsz jó helyen.

Én személy szerint nagyon is örülnék egy ilyen romantikus fiúnak.

2008. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!