Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idő begyógyítja a sebeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő begyógyítja a sebeket?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt, de nem teljesedhetett be rajtunk kívül álló okok miatt. A szakítást elvárták tőlünk, és a szívünk mélyén mi is ezt éreztük jónak.

Azóta eltelt 4 év, férjhez mentem, ő megnősült, de a mai napig nem múlt el belőlem semmi. Sokszor álmodom vele, van hogy egy szituációt vele gondolok végig. Szeretem a férjem, de az Ex sajnos mély nyomokat hagyott maga után.

Tudom, hogy nála is hasonló a helyzet. Nekem nem mondja, igyekszik elhatárolódni. Ha pl. szülinapra írok neki, egy sima köszi-t küld vissza. De nagyon jóban van az anyukámmal, és sokszor beszélgetnek rólam. Meg ha néha összefutunk az utcán, elég ránéznem, és tudom, nála sem múlt el. Túlléptünk rajta, mert muszáj volt, de attól tartok, hogy ez már örökre így marad. Nagyon rossz és hiányzik, de sajnos ennek vége.


Köszönöm, hogy meghallgattatok.


2009. aug. 2. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
az idő nem old meg semmit.
2009. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni... De azt írtad, hogy így éreztétek jónak. Akkor törődj bele, fogadd el, és légy boldog a férjeddel, de rágódj a múlton. Ha mellette lenne a helyed, vele lennél, hidd el.
2009. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elírtam, bocs. Szóval: NE rágódj a múlton.
2009. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van,csak én még nem mentem férjhez, szerintem nem lennék mással boldog, pedig én annyira szeretnék boldog lenni, mert már túl sok volt a szenvedés, a hiány. Annak a férfinak a hiánya akivel soha nem teljesedhetett be amit érzek..., de más ezt a hiányt nem töltené be, nem is tudom... Elviselhetetlen ez nekem, én nem hiszem, hogy az idő begyógyítja.... Imádkozok azért hogy boldog legyen ( mert ő már megnősült, csak nem vagyok benne biztos egészen hogy tényleg boldog is..). De gyakran jut eszembe, hogy vajon mi más megoldás lehetett volna, ami lehetővé tette volna azt, hogy együtt lehessünk... és valahol most sem adtam fel, olyanokon gondolkodom, hogy talán így nem is érvényes a házassága.. ( katolikus vagyok, és ott van úgy, hogy bizonyos körülmények közt érvénytelen egy házasság)... Nagyon rossz érzés nélküle... Együttérzek veled, mást nem is tudok mondani.
2009. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő nem tud túllépni a szerelmen, csak egymásra épít, és akkor nem fog már fájni, ha az új szerelem elég erős lesz ahhoz, hogy elhalványítsa az előzőt.
2009. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!