Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Az idő begyógyítja a sebeket....

'Az idő begyógyítja a sebeket. ' De mégis meddig kellene várnom a beígért gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Három éve nagyon csúnyán átvert egy férfi, akit én nagyon szerettem. Pontosabban ez a probléma, hogy még mindig szeretem, azóta is kínoz ez az egész.. Egyszerűen nem tudom elfelejteni, sehogy sem tudom kiverni a fejemből. Azóta volt néhány kapcsolatom, de egyik sem tartott tovább néhány hónapnál, mert egyszerűen nem tudtam és még most sem tudom kiverni a fejemből a már említett férfit. Mindenki azt mondja, hogy majd az idő segít, meg hogy gyógyít, stb. Na de meddig várjak még?? Ha három év alatt nem tudtam magam túltenni rajta, akkor később menni fog? :'( Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék még, nagyon szerelmes voltam belé és még most is, kérdés nélkül visszamennék hozzá, ha lehetne..
2011. febr. 1. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel, és bizonyosodj meg róla, hogy ő már nem az, aki akkor volt. Továbblépett ő is, neked sincs más választásod. Ha árral szemben úszol, gyorsan kimerülhetsz...
2011. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Engem is átvertek eddig páran.

Peches vagyok a szerelemben.

A felejtés nekem is nehezen megy.

Eddig mindig úgy sikerült "túl lépnem" a szemét pasin, hogy jött egy másik, akit megszerettem.

Persze aztán az is átvert.

Ezt a mostanit kellene elfelejtenem, de ahhoz kellene jönnie egy másiknak.

És így tovább.

A lényeg, hogy mindig jönnie kell valakinek aki felülírja a másik iránt érzett csalódást és a fájdalom helyére szeretet költözik.

2011. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!