Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen diákmunka, mellette...

16 évesen diákmunka, mellette magántanuló? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni 16 éves koromtól,indokolni majd később szeretném hogy miért.


Nehéz félévkor ill. évvégén levizsgázni? (A sulim eléggé gyenge,és szinte mindegy hogy bejárok-e mert a 80%-át itthon tudom csak megtanulni)


Van itt olyan aki magántanuló (volt) vagy esetleg van olyan ismerőse aki magántanuló?


Légyszi segítsetek!!


2011. febr. 1. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az vagyok.
2011. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először keres melót aztán lépj ki a suliból mert nem biztos hagy találsz 8 órás melót.
2011. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen,úgy gondoltam:)


Első,és nehéz úgy tanulni??

2011. febr. 1. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:
szia. én megint magántanuló leszek remélem, nekem sajnos pánikbetegségem van, és emiatt. dolgozni én is szeretnék, de emellett estire fogok járni. csak valahogy ezt az évet ki kellene húznom. én sok sikert kívánok neked. ha a suli gyenge, akkor a vizsgára fel tudsz készülni, o. társaidtól kérd el amit órán írnak és így lépést tudsz tartani.
2011. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Estire sajnos most nincs pénzem,meg ezt a sulit nem szeretném itthagyni. Viszont engem csak az zavar hogy a barátaimat elveszítem majd valamilyen szinten.

Neked is sok szerencsét:)

2011. febr. 1. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia.Az első vagyok,nekem nem nehéz a tanulás,minden nap leülök délelőtt és tanulok,gyorsabban haladok mint a suliban a többiek.Én is gondolkodtam már a munka dolgon,jól jönne ha ily módon is tudnám hasznosítani az itthon létemet.Én is pánikbetegség miatt lettem magántanuló,ez a 2. évem így.

16/F

2011. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm csinálta így. Mondjuk őt nem is annyira izgatta a suli, így nem vitte túlzásba a tanulást. Szakközépbe járt és szakmai gyakorlat címén dolgozott.


Egyébként szerintem simán meg lehet csinálni. Kérd el valakitől az órai jegyzeteket akár szkennelve és napi 1-2 órát szánj rá a tanulásra. Vagy heti egy napot.

2011. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ h. mennyire fontos,mert ha alapból nem szeretsz tanulni, akkor nehéz lesz, hisz kevesebb szabadidőd lesz és fáradt leszel.Munka után elég fárasztó nekiülni tanulni.Érettségire felkészülésre meg tuti szabadságot kell kivenned, mert oda sokat kell tanulni, és tény h. a barátaidat kevesebbet fogod látni.De ha csak pár órát dolgozol(2-4 órát akkor az túlélhető).
2011. febr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Estire egyébként csak 18 éves korod felett járhatsz.Amúgy ha még nem dolgoztál és tanultál együtt,készülj fel,hogy elég fárasztó lesz,még úgyis hogy középsuliban azért nincs annyi tanulnivaló mint fősulin vagy egyetemen
2011. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!