Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen körülmények között...

Milyen körülmények között tehetik meg a szüleim hogy magántanuló legyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 3.osztályos gimis.Semmi betegségem nincs,nem vagyok terhes,nem vagyok hátrányos helyzetű a szüleim mégis magántanulónak akarnak.Meg teheteik ezt?Engedélyezni fogják ezt nekik főképp hogy én nem szeretném?
2011. szept. 10. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Beszélj az osztályfőnököddel, aztán együtt beszéljetek az igazgatóval még mielőtt a szüleid teszik ezt meg.


De valami oka csak van, hogy ezt akarják a szüleid?

2011. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az,hogy romafiú a barátom már több mint 2éve.
2011. szept. 10. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És a tanulmányi eredményeid milyenek?
2011. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondol, hogy ha magántanuló leszel, akkor több időd lesz, többet találkozhatsz a barátoddal?
2011. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

biztos hogy csak emiatt akarják? gondold át jól. mert ennek így nincs sok értelme, attól hogy magántanuló vagy csak több időd lesz vele találkozni nem?

vagy amúgy nem találkozhattok csak a suliban látod?

2011. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3as tanuló vagyok.Ha magántanuló leszek,akkor úgy mint eddig is nem mehetek sehova,tehát egésznap itthon vagyok anyu sem dolgozik így megtudná akadályozni a találkozásokat.De mivel ő is oda jár(igaz hogy csak esti levelező tagazat amit 1héten 2napot jelent) így tudunk találkozni szünetekbe.D egyébként ő ezt is tudja úgy hogy nem tudom mit szeretne elérni.2 éve rettegésbe tart minket és semmit nem tudnuk tenni,csak tűrni.

Engedélyezni fogják neki hogy magántanuló legyek?

2011. szept. 10. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:

kicsit több részletet! más fiúval engedne találkozni? ha nem lenne roma akkor engedné hogy vele járj?

(és ha csak amiatt nem engedi hogy roma, nem lehet hogy igaza van, nem tett valami olyat a fiú ami miatt nem szeretné hogy együtt legyetek?)

2011. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy gondolják, hogy a fiú miatt hanyagolod a tanulást. Gimiben elég rossz a 3-as átlag.
2011. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy szegény semmi rosszat nem tett.Nem iszik nem cigizik nem bánik velem rosszul és a tanulásra bíztat nem pedig lefelé húz.Neki már van egy szakmája most esti tagozatra jár ahogy már írtam.19 éves.Régen kedvelték is a szüleim,csak mióta együtt vagyunk...

Ígyis 3as az átlagom,mi lenne akkor ha magántanuló lennék?Tudom hogy úgysem tanulnék,a suliba legalább ott vagyok van aki elmagyarázza és figyelek.

2011. szept. 10. 13:53
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen!Mind1 neki hogy milyen fiú csak magyar legyen és gazdag...
2011. szept. 10. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!