Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kiszamithatatlan ember a...

Van kiszamithatatlan ember a csaladodban?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyed rola?
2011. febr. 2. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Van. Mindig arra húz, ahonnan több jó várható.

Az a véleményem róla, hogy szegény szerencsétlen, még nem jött rá, milyen rövid az élet, és hogy mik az igazán fontos dolgok. Majd amikor rájön, akkor fájni fog neki.

2011. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én pl. teljesen kiszámíthtatlan vagyok.Még magam számára is.De csak a hangulatomban,és hogy mit főzzek.
2011. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: "Mindig arra húz, ahonnan több jó várható." - akkor tökéletesen kiszámítható, nem???


Talán én vagyok a "kiszámíthatatlan" a családomban annyiban, hogy nem lehet előre tudni, mikor hozok érzelmi döntést, és mikor elemzek teljesen hideg fejjel. Ettől még megbízhatónak tartom magam, hosszú távon mindenképp. Kiállok azok mellett, akiket szeretek (magamat is ide érteve), ám a fentiek miatt felvállalok olyan konfliktusokat és néha veszekedéseket is, amik mások szemében akár furán is hathatnak. Nem nagyon izgatom magam mások véleménye miatt, ez a "fék" jobbára hiányzik rólam. Persze nem teljesen, csak egyfajta elméleti átlagoshoz képest.


Az a véleményem magamról, hogy ezzel együtt is szerethető ember vagyok. ;)

2011. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Végülis igazad van, ha úgy vesszük... ki lehet számítani, hogy mindig a pénz szaga után megy, tök mindegy kitöl jön és miért.
2011. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Én.

A véleményem: ritka egy hülye alak vagyok! :D

2011. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. :D Sajnos ilyen vagyok, sokszor még magam számára sem vagyok kiszámítható. :)
2011. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Beleírhattad volna a kérdésbe h "kivéve te" mert az emberek 95%-a kiszámíthatatlannak és kiismerhetetlennek hiszi magát, ahogy a válaszokból is látszik XD


Olyan nagyon kiszámíthatatlan ember nincs az én családomban.

2011. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik ítélkezni és magamról sem állítom, hogy hibátlan vagyok, de sajnos a testvéremre nagyon ráillik. Kifejezetten az a típus, aki szeret mindenkiből energiát szívni azzal, hogy a saját be nem teljesült elvárásaival szembesíti az embert. Ő gyakorlatilag: FRUSZTRÁLT. A kiszámíthatatlanság abban rejlik, hogy nem tudhatom, hogy a legnagyobb egyetértés és "jóban levés" közepette is nem kezdi el megint. Mármint ezer éves sérelmeket felhozni és a sejtszintjéig ható csalódottságát rátestálni az emberekre. (Mielőtt engem oltana bárki, kérésre szívesen kirészletezem)
2011. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a húgom ilyen. Néha olyan hangulatingadozásai vannak, hogy nem tudom eldönteni, hogy most jóban vagyunk -e vagy sem :P

Van hogy csinál valamit, és ha én ezt csinálom visszafelé, akkor hisztizik, hogy milyen én milyen szemét vagyok.

Egyszer ő a legsegítőkészebb ember a világon, egyszer meg kiakadt, hogy az ajtótámaszát elvittem, amíg nem volt az albérletben 2 hétig.


Szóval ő biztos kiszámíthatatlan, a szó negatív értelmében.


Amúgy abban tök igaza van egy előző válaszolónak, hogy az emberek többsége kiszámíthatatlan és különleges szeretne lenni, és egy bizonyos életkorban szinte mindenki annak szereti hinni magát. :P :)


L/22

2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én.
2011. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!